Moda męskim okiem: Co mówi o facecie jego styl ubierania?

30 Listopada 2017

Tomek zdradza, czego możesz się po nim spodziewać na podstawie stroju.

męski styl

Jak cię widzą, tak cię piszą. I dotyczy to także ubrań, które nosisz. Strój jest jednym z pierwszych sygnałów wysyłanych w kierunku innych. Przez jego pryzmat jesteśmy oceniani. Czego innego możemy spodziewać się po człowieku wytwornym i eleganckim, a zupełnie inny komunikat wysyłamy poprzez bawełniane dresy i t-shirt z wielkim logo. A co mówi o facecie?

Postanowiłem ułatwić wam poszukiwania bratniej duszy i zdradzić, jak należy interpretować męski styl. To, jak obiekt twoich westchnień się nosi, mówi o nim więcej, niż możesz podejrzewać. Wbrew pozorom nie są to przypadkowe ciuchy. W naszej szafie kryje się prawda o nas. Wystarczy rzucić okiem, by wiedzieć, czego można się spodziewać po przedstawicielu płci brzydszej. W związku, relacjach międzyludzkich, a nawet w łóżku.

Czy on nadaje się na tego jedynego? Zdradź mi, jak się ubiera, a ja powiem ci, kim tak naprawdę jest…

Zobacz również: Moda męskim okiem: Unikaj facetów, którzy noszą te ciuchy (To kiepsko o nich świadczy)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pony
(Ocena: 4)
2017-11-30 19:45:51

Hmm, wyjątkowo trafne, przynajmniej w pierwszym i ostatnim punkcie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 19:44:35

Mój to przeciętniak :D Zero stylu ale rzeczywiście kochany jest i łatwy w obsłudze ;) Cieszy sie z prostych rzeczy, jest optymistą, zadowala go dobry posiłek i miły gest :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-30 11:29:15

Co za bujdy. Mam faceta metala z krwi i kości. To twardy, zdecydowany i pewny swoich uczuć facet, który też jest bardzo wrażliwy, i to nie tylko w swoją stronę. Ma pracę, nawet przez myśl by mu nie przyszło, by ją rzucić. Owszem, jest indywidualistą z własnym myśleniem, ale nie ma wywalone na innych. Każdej kobiecie bym takiego życzyła. PS: praca w agencji reklamowej to jakiś wyznacznik hipiskiego stylu życia? Nie wiedziałam ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1