Co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Joanny Klimas?

08 Kwietnia 2014

W piątek w atelier słynnej projektantki odbyła się prezentacja kolekcji LOGO GAME na wiosnę 2014.

Joanna Klimas pokaz

LOGO GAME to forma zabawy własnym logo na jaką pozwoliła sobie Joanna Klimas, tworząc ubrania bardziej swobodne, dostępne i nowoczesne, ale nadal pozostające w duchu marki. Kolekcja charakteryzuje się tym, co u Projektantki najważniejsze, czyli doskonałością formy, kunsztem krawiectwa, niebanalnością i ponadczasowością.

W piątek goście niecodziennego spotkania  zobaczyli kolekcje w popielatym błękicie, bieli, czerni i szarości , a wszystko uzupełnione graficzną zabawą literami. Cała linia jest bardziej streetwearowa, ale z elementami subtelnej klasyki, która zawsze występuje w projektach marki. Tworząc „LOGO GAME”, Joanna Klimas postawiła na „timeless” i  komfort  noszenia.

Zastosowane tkaniny, ich efektowne łączenia oraz rozwiązania graficzne wzorów powodują, że kolekcja jest bardziej uniwersalna, mniej zobowiązująca, a przez to swobodna i dostępna.

„Logo Game” to wciąż mix najlepszych cech marki Joanna Klimas – wyjątkowego stylu, najwyższej jakości i designerskiego profesjonalizmu. Teraz kolekcja LOGO GAME wzbogaciła się o T-shirty i bluzy dla mężczyzn.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

24
(Ocena: 5)
2014-04-26 02:22:21

re: Co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Joanny Klimas?

a co ja obchodzi zdanie gwiazdeczek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1