Moda męskim okiem: Czy ciężarnej wypada nosić bikini?

20 Lipca 2017

A może lepiej poczekać do rozwiązania, by nie epatować dużym brzuchem?

bikini w ciąży

Przed wakacjami większość kobiet zastanawia się nad jednym - czy ich ciało jest na pewno gotowe na sezon bikini. Zazwyczaj dochodzą do wniosku, że raczej nie do końca. Mało która może się pochwalić sylwetką trenerki fitness, a tylko doskonała figura umożliwia obnażenie się na plaży bez żadnych skrupułów i kompleksów.

To oczywiście nie oznacza, że cała reszta rezygnuje ze stroju plażowego. Zaciskacie zęby i próbujecie normalnie żyć, choć każda fałdka i niedobór w staniku zdają się mówić: nie rób tego. Na niekompletny strój decydują się nawet panie w stanie błogosławionym. Eksponują swoje wielkie brzuchy, a wszystko w myśl zasady, że ciąża to nie choroba. Wzbudzają tym ciekawość, sensację, a czasami wręcz oburzenie.

Czy to rzeczywiście normalne i nie ma się czym ekscytować? A może bikini na ciele ciężarnej to niepotrzebny manifest? Spróbujmy przyjrzeć się wszystkim za i przeciw.

Zobacz również: 7 powodów, dlaczego kobiety plus size NIE MOGĄ nosić bikini

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tajemnicza nieznajoma
(Ocena: 3)
2017-07-23 15:23:39

Nie no serio? Ciążowy brzuch noże kogoś brzydzić? Ja rozumem, że można brzydzić się pewnego brzuszka u 60- letniego Januszka, ale sama widziałam na plażach w różnych częściach Europy kobitki w ciąży w bikini i ani mi przez myśl nie przeszło, by to mogło być obrzydliwe (a po raz pierwszy kobitkę w ciąży w bikini widziałam w wieku lat nastu)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-22 01:56:57

ciężarna wzbudza zdziwienie chyba tylko u gimbazy, reszta już raczej wie skąd się biorą dzieci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 22:26:27

Jaka panna porabana ta powyżej hahaha, w takim razie powinni też wymyślić stroje zabudowane dla facetów żeby nie straszyli swoimi brzuszyskami albo jeszcze lepiej, niech każdy się przykryje plachta na plazy jak u arabów hahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 01:30:10

od kiedy ciążowy brzuch to coś co powinna kobieta się wstydzić i ukrywac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-20 20:21:32

Moim zdaniem nie wypada, tak samo jak nie wypada tłuściochom chodzić w bikini, tak samo ciężarnym ze względu na odstający ,obrzydliwy brzuch. I nie ważne czy jest to kupa sadła czy dziecko. Nikt nie każe im siedzieć w domach ale są stroje jednoczęściowe dla takich kobiet więc nie muszą paradować z brzuszyskiem na wierzchu i chwalić się jakby niewiadomo jakim osiągnięciem było danie d.upy i spłodzenie dzieciaka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-20 22:03:05

A nie pomyślałeś/aś, że to nie jest kwestia chwalenia się "daniem dupy" tylko np. wygodą? Każdy ma prawo nosić to w czym się czuje dobrze, dlaczego kobieta ma się nie podobać SOBIE kiedy po ciąży będzie miała śmieszną opaleniznę żeby tylko przypodobać się KOMUŚ. Kobieta w ciąży to też człowiek i ma prawo do noszenie tego co chce JAK KAŻDY INNY CZŁOWIEK. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-20 16:11:39

Ja jestem w 6 miesiącu ciąży i dla mnie żaden problem wyjść na plażę. Mało tego, kupiłam sobie jednoczęściowy strój, w którym moje piersi są bardzo widoczne. Najgorzej było wyjść na plażę pierwszy raz, bo trochę obawiałam się reakcji plażowiczów. Ale nie odczułam jakiś dziwnych spojrzeń lub komentarzy. Zresztą dla mnie najważniejsze, że sama podobam się sobie w tym stroju. Mąż też jest zadowolony, bo ma ładne widoki :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 22:55:49

Na plaży mąż popatrzy sobie na młode szczupłe laski, ciebie ma na co dzień i jeszcze bachor się pojawi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tajemnicza nieznajoma
(Ocena: 5)
2017-07-23 15:21:16

Zaręczam ci, że niektóre laski wyglądają o wiele lepiej w ciąży buziaki co pi niektóre niespodziewające się dziecka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-20 05:57:33

a co z grubymi roztytymi i z piwnymi brzuszyskami wiszacymi do jajec zapuszczonymi czeskami mietkami i antkami - czy im wypada nosic slipy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-20 07:03:49

tak, wypada. kobietom w ciąży, z nadwagą, niezgrabnym - wszyscy maja prawo nosić takie stroje kąpielowe jakie chcą:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-20 07:53:01

Niech każdy nosi co chce. Podobno mamy wolność w tym kraju. Mnie brzydzą tak samo piwne brzuchy co rozdęte brzuchy ciężarnych. Po prostu staram się nie patrzeć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 22:21:25

Rozdete brzuchy ciężarnych jak to nazwałas to biologia natomiast roztyci i oblesni fagasi to efekt zwykłego zaniedbania i z jakiej racji w ogóle takie pytanie o to czy kobieta może czy nie, czy wypada czy nie, a co ma się chować na okres ciąży w jaskini żeby nikogo nie brzydzil jej rozdety brzuch? Nie jestem żadna feministka ale wk.urwiaja mnie te szowninistyczne dywagacje a ten portal jest po prostu żałosny, btw, to pytanie powyżej to był sarkazm, chyba żadna z was tego nie zalapala

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz