American Eagle Outfitters: Kolekcja Jesień 2015

23 Września 2015

Kolekcja na Jesień 2015 to konsekwentne połączenie najważniejszych wartości marki - wygody i swobody noszenia z aktualnymi trendami.

American Eagle Outfitters

Tej jesieni lato powraca! Klimat słonecznych wybrzeży Kalifornii i Teksasu oraz królujący na wybiegach styl boho stały się inspiracją dla American Eagle Outfitters. Kolekcja na Jesień 2015 to konsekwentne połączenie najważniejszych wartości marki - wygody i swobody noszenia z aktualnymi trendami.

Damska kolekcja na Jesień 2015 to luźne kroje, ciekawe materiały i ultrakobiece wzory. Pojawia się w niej charakterystyczny dla marki jeans - znajdziemy tu zarówno proste modele z modnymi przetarciami, jak i inspirowane latami 70. dzwony. Wzorzyste sukienki oraz oversize`owe bluzki w eklektycznym stylu boho to połączenie mody hippisowskiej i motywów rodem z cygańskiej bohemy. Kolejnym akcentem silnie przebijającym się w jesiennej kolekcji są inspiracje Dzikim Zachodem. Wzorzyste narzutki, zamszowe torby, kowbojskie buty z frędzlami i kapelusze z dużym rondem podkreślają jej specyficzny klimat. Tak jak na Dzikim Zachodzie - wszystkie chwyty dozwolone!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz