10 męskich blogów modowych, które od dziś powinien obserwować Twój facet!

07 Lipca 2015

Zapraszamy do lektury słownika współczesności, gdzie fotki z ulicy są krajobrazem, a styl wysuwa się na pierwszy plan. Zaintrygowane?

I Am Galla

Nie wszyscy blogerzy to dwudziestoparoletni chłopcy z niezdrową obsesją na punkcie luksusowych marek odzieżowych. Tak naprawdę największy rozgłos zyskują teraz intersujący, kreatywni i twórczy mężczyźni z obsesją na punkcie selfie, idąc śladami słynnego na całym świecie właściciela bloga Bryanboy. Ci mężczyźni mają własną opinię na temat tego, jakie ciuchy powinno się nosić, jakich warto się pozbyć i co najważniejsze, mówią o tym w czym sami czują się najlepiej. Obserwując ich strony, faceci mają możliwość dowiedzieć się od nich tego, co aktualnie jest na czasie, kto wystąpił na tegorocznych Fashion Weekach, czy gdzie warto wybrać się na wakacje.

Zapraszamy do lektury słownika współczesności, gdzie fotki z ulicy są krajobrazem, a styl wysuwa się na pierwszy plan. Zaintrygowane?

Oto lista 10 najciekawszych męskich blogów modowych.

1. I Am Galla

Poznajcie blogera z Nowego Jorku, Adama Gallaghera. To ten wysoki, niezwykle przystojny ciemny blondyn jest odpowiedzialny za jeden z najlepszych blogów dla mężczyzn szukających amerykańskiego stylu.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-08 19:35:44

re: 10 męskich blogów modowych, które od dziś powinien obserwować Twój facet!

uwielbiam facetow w garniturach!!!! nr 1 moj ideal!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1