Ubierz się jak Penelope Cruz!

23 Stycznia 2012

Elegancki zestaw dla pracującej mamy - modny, wygodny, z klasą! Idealny zarówno na spacer z dzieckiem, jak i służbowe spotkanie.

penelope cruz

Zniewalające spojrzenie czekoladowych oczu, seksowny hiszpański akcent i burza ciemnych włosów - oto cała Penelope! Zmysłowa muza Almodovara ma w sobie pierwiastek zarówno wielkiej gwiazdy, jak i ikony mody. Zawsze szykowna, przez 24 godziny na dobę oszałamiająco piękna, nigdy nie zapomina o najważniejszym dodatku każdej kobiety - klasie.

Penelope częściej niż na okładkach brukowców jest widywana na spacerze ze swoim synkiem Leo, zazwyczaj w towarzystwie ukochanego męża, Javiera Bardema. Nie interesują jej głośne przepychanki o role z koleżankami z branży, nie dla niej są operacje plastyczne. Najsłynniejsza hiszpańska aktorka w Hollywood polega przede wszystkim na naturalności: czerwone usta rezerwuje tylko na wielkie wyjścia, zaś na co dzień ufa sile naturalnego makijażu. Na prostotę stawia również w modzie, co doskonale obrazuje jedna z jej ostatnich nowojorskich stylizacji. Zestaw dżinsowe dzwony + żakiet obroni się zawsze, a szczególnie jeśli idzie w parze z odważnym kolorystycznym kontrastem. Naprawdę stylowo!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Vanessa Hudgens!

Ubierz się jak Fergie!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz