TOP 10: Najlepsze stylizacje Anji Rubik w `Project Runway`!

20 Maja 2015

Nie poznałyśmy jeszcze zwycięzcy II edycji Project Runway, ale już nie możemy doczekać się finałowego zestawu, w którym zaprezentuje się Anja.

Anja Rubik

Anja Rubik to niepodważalna ikona modelingu. W 2012 roku potwierdził to prestiżowy portal models.com, umieszczając Polkę na liście najlepszych modelek w branży. Jednak modeling to nie jedyna dziedzina, w której Rubik odnosi spektakularne sukcesy. Nasza rodaczka prowadzi obecnie już drugą edycję programu `Project Runway` - konkursu, w którym uczestnicy walczą o tytuł najlepszego projektanta w Polsce. Każdy odcinek dostarcza widzom niemałych emocji. Mowa tutaj również o doskonałych stylizacjach, które wybiera Anja Rubik. Jej styl to połączenie najnowszych trendów z klasyką w najlepszym, luksusowym wydaniu.

Rubik jak dotąd naprawdę zachwycała nas swoimi zestawami. Tak doskonała figura sprawia bowiem, że każdy ciuch prezentuje się niesamowicie – zarówno krótka sukienka marki Roberto Cavalli, marynarka od Balmain czy prześwitująca spódnica, stworzona przez jednego z uczestników, Maćka Sieradzky`ego. Anja nosi rzeczy od najlepszych projektantów i nie boi się eksperymentów. Bardzo często wybiera także ubrania i dodatki z kolekcji swojego przyjaciela, Anthony`ego Vaccarello. Jego seksowna, a przy tym nieco zadziorna stylistyka bardzo pasuje do naszej odważnej Polki. 

Warto obserwować profil Anji na Instagramie. To doskonałe źródło wieści ze świata mody i dawka niebanalnych, modowych inspiracji. Z przekonaniem możemy stwierdzić, że Rubik to najlepiej ubrana Polka! 

Nie poznałyśmy jeszcze zwycięzcy II edycji Project Runway, ale już nie możemy doczekać się finałowego zestawu, w którym zaprezentuje się Anja.

Zobaczcie jej najlepsze stylizacje w programie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

agt
(Ocena: 5)
2015-05-21 21:13:44

re: TOP 10: Najlepsze stylizacje Anji Rubik w `Project Runway`!

na 3 zdjęciu wygląda ślicznie zaś na 9 podobna do kate moss !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1