Tłum gwiazd na pokazie La Mania. Spójrz na strój Karoliny Gilon!

13 Grudnia 2017

Kto jeszcze przyszedł na imprezę?

Mind Blow 2017

We wtorek 12 grudnia w klubie Smolna 38 odbyło się MIND BLOW PARTY. LA MANIA zamiast klasycznego pokazu postawiła na prezentację looków w formie tanecznego performance’u. Podczas wieczoru nie zabrakło znanych i cenionych gwiazd, w tym m.in.: Anety Kręglickiej, Magdaleny Frąckowiak, Mai Sablewskiej, Katarzyny Warnke, Moniki Olejnik, Hanny Lis, Joanny Horodyńska, Michała Piróga, Maffashion, Julii Wieniawy, Natalii Siwiec, Dawida Wolińskiego, Roberta Kupisza, Łukasza Jemioła, Piotra Czajkowskiego.

Goście mieli okazję podziwiać kolekcję zaprezentowaną przez tancerzy, który zaprosili widzów do świata MIND BLOW. Choreografią występów zajął się Marcin Mroziński, na co dzień związany z m.in. z 45 Degrees by Cirque Du Soleil. Zmysłową grę z nieznajomymi podsycał także występ światowej sławy tancerza vouge – Kendalla Muglera, nad którego reżyserią show czuwał Błażej Szychowski. Performance wprowadził wszystkich w atmosferę MIND BLOW.

LA MANIA konsekwentnie realizuje swoją rewolucję MIND BLOW, zachęcając do otwierania się na nowe doznania i redefiniując skostniałe znaczenia – tym razem podjęła temat przyjaźni i naszej otwartości do zawierania znajomości. Za pomocą stworzonej na potrzeby wydarzenia aplikacji LA MANIA MIND BLOW goście mogli prowadzić grę z nieznajomymi.

Nowe znajomości to najczęściej początek nowych możliwości, emocji, fascynacji, inspiracji. Współczesne czasy, wbrew pozorom, nie ułatwiają nam rozpoczynania pełnowartościowych relacji czy dbania o naszych przyjaciół. Zdawkowe kontakty poprzez internetowe komunikatory, dają iluzję prawdziwego spotkania z drugą osobą. Dlatego na potrzeby
LA MANIA MIND BLOW PARTY przewrotnie stworzyliśmy aplikację, która ma nas przenieść do świata relacji offline. Aplikacja ma pomóc jedynie w pierwszym kroku, przynieść informacje, które mogą być punktem wyjścia do dalszej rozmowy – powiedziała Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna marki LA MANIA.

Wybór miejsca MIND BLOW PARTY nie jest przypadkowy – klub Smolna 38 był tłem dla pierwszej kampanii MIND BLOW z Mają Sablewską. Kręte korytarze, ciemne pomieszczania stanowią idealny kontekst do gry. Let’s play!

Polecamy także: Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży?

 Joanna Przetakiewicz

Łukasz Jakóbiak

 

Łukasz Jemioł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-13 17:34:28

Wieniawa super styl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-13 16:01:12

Frąckowiak jaka szczuplutka wow. A Wieniawa fajne włosy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-13 16:00:23

Przetakiewicz niesamowicie wygląda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1