TATUAŻE polskich & zagranicznych blogerek - wzory warte skopiowania?

30 Kwietnia 2015

Ta galeria na pewno przypadnie do gustu wszystkim fankom delikatności i minimalizmu!

Chiara Ferragni

Dla wielu z nas tatuaże stanowią doskonałą formę artystycznego wyrazu. Zaś blogerki, według których moda także jest sztuką, traktują wzory na ciele jako stylowe dodatki, które świadczą o indywidualności. Jakie motywy wybrały nasze ulubione szafiarki? Ta galeria na pewno przypadnie do gustu wszystkim fankom delikatności i minimalizmu!

Chiara Ferragni, jedna z najpopularniejszych blogerek na świecie, nie boi się odważnych rozwiązań, dlatego wybrała tatuaż na palcu. Malutkie, kolorowe oko w doskonały sposób zastępuje biżuterię. Włoszka na nadgarstku ma także wytatuowaną mapę świata. Ten motyw szczególnie do niej pasuje, gdyż Chiara z racji swojej rosnącej popularności, wciąż podróżuje po całym świecie, bywając na wszystkich najważniejszych pokazach w branży.

Wiele szafiarek lubi bardzo modne obecnie, malutkie tatuaże. Wystarczy spojrzeć choćby na Szwedki, Angelicę Blick i Kenzę Zouiten. Ta pierwsza zdecydowała się na nieco większy wzór na żebrach. W miejscu tym Angelica postawiła bowiem na pistolet, który symbolizuje niezłomność i siłę, czyli cechy, które przekazał Blick jej ojciec. Kenza ma zaś bardzo kobiece tatuaże, takie jak diament czy malutkie serduszko na stopie.  

Z polskich blogerek największą liczbą tatuaży może pochwalić się Julia Kuczyńska. Maffashion ma m.in. wytatuowane piórko za uchem, a także pająki na żebrach. Jestem Kasia jest wielką miłośniczką kotów, dlatego właśnie taki motyw wybrała, decydując się na swój pierwszy tatuaż. Zaś Laura Matuszczyk, znana jako Horkruks, w kwestii wzorów na ciele także kieruje się zasadą - mniej znaczy więcej. 

Zobaczcie wzory, które wybrały blogerki! Który z nich warty jest skopiowania? Zainspirujcie się!

1. Chiara Ferragni

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-04 22:39:54

re: TATUAŻE polskich & zagranicznych blogerek - wzory warte skopiowania?

To ja jednak wolę chwilowe "tatuaże" na paznokciach. Takie jak tu: wzordonasladowania.pl/twoj-wzor :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-05-04 10:11:35

re: TATUAŻE polskich & zagranicznych blogerek - wzory warte skopiowania?

Bez sensu. Po co robić sobie tatuaż jaki ma już ktoś inny?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1