Miranda Kerr pokazała swoją suknię ślubną! Ładna..? (FOTO)

17 Lipca 2017

Co sądzicie o ślubnej kreacji modelki?

ślub Mirandy Kerr

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że Miranda Kerr wyszła za Evana Spiegela, pomysłodawcę aplikacji Snapchat. Majowa ceremonia była ponoć bardzo kameralna i zaproszenie na nią otrzymało zaledwie 50 osób. Modelka i miliarder powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Kalifornii, a dokładnie w ich własnym domu. O tym, jak panna młoda wyglądała tego dnia, mogliśmy się jednak przekonać dopiero teraz.

Kerr właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciami swojej sukni ślubnej. Kreacja z rozłożystym dołem i zabudowanymi rękawami jest projektem nowej dyrektor kreatywnej domu mody Dior, Marii Grazii Chiuri. Swoim krojem suknia nawiązuje do kreacji Grace Kelly.

Jak Wam się podoba?

Polecamy także: PSYCHOZABAWA: Którą z tych sukienek założyłabyś na własny ślub?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-17 17:39:42

rozwódka w białej kiecy i z długim welonem... dwieście procent dziewicy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-18 10:45:37

Zamiast pluć jadem na prawo i lewo lepiej byłoby się dowiedzieć jaki jest symbol dziewictwa i od kiedy kobiety na śluby zakładają białe suknie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-19 16:31:53

Doskonale znam historię białej sukni, że na początku pozwalały sobie na to tylko bogate kobiety, jak również wiem, że tradycja ta została powielona jako właśnie symbol dziewictwa. Welon również miał chronić kobietę przed demonami i pokusami. W tym pokusą współżycia. Tak więc jej hipokryzja jest tu gołym okiem widoczna, bez względu na to kto i z jakich pobudek zapoczątkował modę na białą suknię ślubną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pauli
(Ocena: 5)
2017-11-16 12:54:24

Biała suknia to dla mnie wyłącznie symbol. ŚLUBU! Nie żadnego dziewictwa ani niczego równie infaltylnego. Serio, nie chciałabym aby w dniu mojego ślubu ktokolwiek zastanawiał się czy mam białą suknię, bo jestem dziewicą. Taka jest po prostu tradycja, tak się utarło, że ślub wymaga długiej jasnej sukni. Niektóre panny młode od niej odchodzą i wybierają mniej klasyczne kreacje, mają prawo i fajnie, że coś się zmienia. A średniowieczne myślenie proponuję zachować dla siebie i swoich babć oraz starych ciotek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jgjtf
(Ocena: 5)
2017-07-17 17:24:50

nie ładna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-17 14:23:42

paskudna kieca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1