Fani zachwycają się sukienką Małgorzaty Rozenek: „Wygląda Pani jak Victoria Beckham!” „Piękność!”

21 Maja 2017

Gwiazda wreszcie trafiła w gust swoich wymagających fanów.

Perfekcyjne maniery premiera

O gustach się nie dyskutuje i to, co podoba się jednym, innych może po prostu zniesmaczyć. Ta od lat powtarzana maksyma nijak ma się jednak do social mediów. Instagram, Facebook i Snapchat sprawiły, że jesteśmy ciągle wystawieni na krytykę innych, a hejt pod naszym adresem miesza się ze słowami zachwytu - i nikogo to już nie dziwi. Jedną z tych gwiazd, które odczuwają to ostatnio najbardziej, jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Perfekcyjna Pani Domu, mimo doskonałej figury, pięknej twarzy, idealnych włosów i świetnego wyczucia stylu - ciągle jest krytykowana przez swoich followersów. Bardzo często zarzucają jej, że niepotrzebnie chwali się szczupłą sylwetką, zgrabnymi nogami i imponującym biustem. Ich zdaniem prowadzącej program „Damą być” nie wypada po prostu świecić golizną. Zapominają o tym, że profesjonalizm w pracy to jedno, a prywatna sfera życia - to drugie. Każdy z nas ma różne wcielenia, bo nie jesteśmy jednowymiarowi. Małgosia Rozenek-Majdan przypomina o tym swoim fanom na każdym kroku.

Jej odważne stylizacje były zazwyczaj krytykowane przez wymagających obserwatorów. Ostatnia kreacja gwiazdy przypadła im jednak w większości do gustu. Biała suknia o długości 7/8, z długą falbaną przy dekolcie sprawiła, że Małgosia została przez fanów porównana do Victorii Beckham i okrzyknięta pięknością. Faktycznie trzeba przyznać, że Perfekcyjna Pani Domu wygląda... perfekcyjnie!

Dołączacie się do słów zachwytu?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Nanka
(Ocena: 5)
2017-05-22 23:42:25

no i mają się czym zachwycać, bo wygląda zjawisko. pewnie to zasługa iqacai i mocy jagód acai. Teraz, kiedy poznalismy ich własciwosci, to wszyscy bedą z nich pewnie korzystać:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-21 12:40:50

figurę ma boską

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1