SONDA: Rubikowie kontra Pazurowie

27 Marca 2009

Dwie kontrowersyjne pary, dwie przyszłe mamy. Która prezentuje się ładniej z brzuszkiem?

SONDA: Rubikowie kontra Pazurowie

Baby boom zdaje się trwać bez końca. Trudno spamiętać, ile polskich gwiazdek spodziewa się aktualnie dziecka, które z nich potwierdziły prasowe doniesienia, a które grają na zwłokę. Są jednak dwa pewniki - Agata Rubik i Edyta Zając.

Związki obu pań z ojcami ich dzieci budziły sporo kontrowersji, były i są nieustannie analizowane na łamach tabloidów oraz plotkarskich portali, głównie ze względu na różnicę wieku pomiędzy partnerami (18 lat między Agatą a Piotrem, 26 - między Cezarym a Edytą). Szum wokół Rubików z miesiąca na miesiąc jednak słabnie. Zapewne po to, aby ze zdwojoną siłą eksplodować w chwili narodzin dziecka. Pazurowie o rozgłos dbają sami. Edyta, mimo coraz bardziej widocznej ciąży, za każdym razem towarzyszy Czarkowi podczas premier i bankietów, z dumą prezentując krągłości. W międzyczasie bez wahania przyjmuje propozycje wywiadów, w których opowiada o chwili poczęcia potomka, oraz sesji zdjęciowych (także o lekko patologicznym zabarwieniu).

A skoro o sesjach mowa, to nie sposób nie wykorzystać finansowej okazji, jaką stwarzają narodziny dziecka sławy. Obawiamy się, że gazety już toczą między sobą potajemne rozgrywki i prowadzą rozmowy z głównymi zainteresowanymi, walcząc o pierwsze zdjęcia bobasów. Sprzedanie wizerunku dziecka na wyłączność określonemu magazynowi daje nawet sześciozerowe profity. A stawki Piotra rosną. Za napisanie kantaty „Zakochani w Krakowie” zażyczył sobie 100 tysięcy złotych. Za ślubne zdjęcia gwiazdora "Viva" zapłaciła 200 tysięcy. Czy to znaczy, że wartość wizerunku dziecka będzie liczona w stawkach hollywoodzkich? Przykładowo - Jennifer Lopez za zdjęcia bliźniaków dostała około 6 mln dolarów, Christina Aguilera za okładkę magazynu "People" zażyczyła sobie milion dolarów, a Angelina Jolie i Brad Pitt zainkasowali z różnych pism 14 milionów! W Polsce do takich kwot jeszcze długa droga, ale w obliczu prawdziwych okazji robi się wyjątki…

Podczas gdy u nas rozpoczyna się walka (warto przypomnieć, że do dyspozycji prasy będzie jeszcze potomek Cichopków), za oceanem pojawia się nowy trend na „niesprzedawanie” dzieci. Jedną z pierwszych wyznawczyń i w zasadzie pionierką nowego nurtu była Gwen Stefani, która odrzuciła wszystkie oferty i… wstawiła zdjęcie syna na swoją stronę internetową.

Zobacz także:

Romans ze starszym facetem - czy to ma sens?

Jak ciąża zmienia ciało?

Wielki powrót Ani Przybylskiej!

Gabriela Mostowicz-Zamenhof

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (96)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-10 19:53:00

"Cichopkowie"?! A nie przypadkiem Hakielowie?? Odkąd to mąż bierze nazwisko po żonie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-10 16:11:00

Pazurowie wygladaja o niebo lepiej niz Rubikowie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-08 17:44:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Venom[/b] [quote][b]Śnieżka269[/b] Moim zdaniem ta cała Edyta Zając nie może się równać pod względem urody z jego poprzednią żoną - Weroniką Marczuk.[/quote] true, true.. ; ))[/quote] Zgadzam sie ; ) [/quote] ja też sie zgadzam [/quote] zgadzam sie:) [/quote] oczywiście, ze weronika jest ładniejsza od tej całej edyty ;o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 13:37:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Venom[/b] [quote][b]Śnieżka269[/b] Moim zdaniem ta cała Edyta Zając nie może się równać pod względem urody z jego poprzednią żoną - Weroniką Marczuk.[/quote] true, true.. ; ))[/quote] Zgadzam sie ; ) [/quote] ja też sie zgadzam [/quote] zgadzam sie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 13:36:00

[quote="Gosc"]edyta ładna jest i agata też ale ładniej edycie z brzuszkiem[/quote] edyta ładna nie jest ale to kwestia gustu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 13:35:00

[quote="Gosc"]a co to za roznica.jedna i druga poleciala na starego dziada tylko dla kasy.ja w taka milosc nie wierze!jeszcze ta rubikowa zniose ale nowa pazurowa nie da rady.ona nawet wyslowic sie nie potrafi,wystarczy obejrzac program looksus na polsat cafe.z jej wymowa i to jak prowadzi ten program to kazdy moglby prowadzic,z tym ze trzeba byc laska pazury,albo innego slawnego i ustawionego "pana"...zalosne![/quote] 10/10:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-07 13:34:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] Wiecie, co? Powinno być Pazurowie vs Rubikowie vs Marcinkiewicz&Isabel żenujace[/quote] hahahahaha! :) dokładnie:)))) żenua-stare dziady kontra młode dziewczyny.a fuj![/quote] zgadzam sie - fuj, oczywiscie w kontekscie zwiazków i tego jak wygladaja razem bo do dzidziusiów nic nie mam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-04 08:49:00

Każdej kobiecie jest ślicznie z brzuszkiem na swój sposób. : )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-04 08:46:00

Według mnie - Agata. Jest śliczna. No ale nie zazdroszczę jej męża. Więc taka głupia ta sonda.. Co ma mąż do brzuszka ? No fakt.. Bo przez niego. Ale to nie na temat .;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-29 23:26:00

[quote="Gosc"]Wiecie, co? Powinno być Pazurowie vs Rubikowie vs Marcinkiewicz&Isabel żenujace[/quote] hahahahaha! :) dokładnie:)))) żenua-stare dziady kontra młode dziewczyny.a fuj!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz