Rośnie nowa ikona stylu. Zobaczcie najlepsze zestawy malutkiej Harper Beckham!

14 Lipca 2015

Coś czujemy, że jak tylko Harper trochę podrośnie, zacznie sama kompletować swoje zestawy!

Harper Beckham i David

Choć uwielbiamy styl rockowej księżniczki, który możemy podziwiać, oglądając zdjęcia malutkiej North West, córeczka Kanye Westa i Kim Kardashian nie jest jedyną dziewczynką, której wróżymy karierę trendsetterki. Jaki maluch ostatnio skradł nasze serce?

Mowa oczywiście o Harper Beckham, jedynej córeczce Davida i Victorii. Dziewczynka kończy bowiem właśnie cztery latka. Z tej okazji przejrzałyśmy najlepsze stylizacje, w których mała pojawiła się u boku swoich sławnych i równie modnych, rodziców. 

Nic dziwnego, że Harper zawsze tak pięknie wygląda! Jej mama, Victoria, już od wielu lat odnosi sukcesy jako projektantka. Była członkini girls bandu Spice Girls uwielbia klasykę i prostotę. Taki styl wybiera także dla swojej córki. Malutka Harper nosi więc minimalistyczne sukienki i skromne sandałki. Cóż, może nie do końca skromne. Najmłodsza członkini rodziny ma bowiem w swojej szafie wiele ekskluzywnych par butów, takich jak Chloe, Hermes Mary Jane czy Dr. Martens. 

Harper jest poza tym niezwykle urocza! Skradła nasze serce, gdy pojawiła się w pierwszym rzędzie podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, siedząc na kolanach swojego taty, w towarzystwie najważniejszej kobiety w branży, czyli samej Anny Wintour.

Coś czujemy, że jak tylko Harper trochę podrośnie, zacznie sama kompletować swoje zestawy! W końcu, takie geny na pewno się nie zmarnują!

Zobaczcie najlepsze stylizacje słodkiej Harper Beckham!

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-15 20:14:14

re: Rośnie nowa ikona stylu. Zobaczcie najlepsze zestawy malutkiej Harper Beckham!

śliczna dziewczynka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1