Kobiety piłkarzy uwielbiają luksusowe torebki! Jakie modele wybrały Sara, Ania i Marina?

22 Stycznia 2015

Każda z tych torebek warta jest fortunę.

Sara Boruc

Kobiety najsłynniejszych na świecie sportowców od zawsze wzbudzały zainteresowanie mediów. Wiele z nich mimowolnie zyskiwało sławę, chociaż zupełnie nie miały popularności w planach, a inne wręcz przeciwnie, zabiegając o uwagę z dnia na dzień stawały się celebrytkami z rzędem kroczących tuż za nimi paparazzi.

Zainteresowanie kobietami piłkarzy stało się zjawiskiem tak popularnym, że doczekało się własnej nazwy WAGs, wifes and girlfriends, czyli żony i dziewczyny. Jeszcze do niedawna w Polsce trudno było mówić o spektakularnym upodobaniu mediów do śledzenia życia partnerek sportowców, ale sytuacja się zmieniła, kiedy zaczęto pisać coraz częściej i więcej o Sarze Boruc, Annie Lewandowskiej i Marinie Łuczenko.

Dlaczego to właśnie o nich pisze się najwięcej? Powodem może być ich zamiłowanie do drogich, luksusowych produktów, takich jak markowe torebki warte małą fortunę. Anna Lewandowska uwielbia torebki marki Celine, których cena kilku tysięcy dolarów, może przyprawiać o zawrót głowy. Podobnie jak wartość jednej z najdroższych torebek świata, Birkin marki Hermes, którą upodobały sobie Sara Boruc oraz Victoria Beckham. Victoria jest kolekcjonerką tego modelu i naprawdę trudno policzyć, ile sztuk luksusowej torebki znajduje się w jej kolekcji. Bardzo podoba nam się również czarna torebka Alexandra Wanga, którą nosi Marina Łuczenko.

Zobacz, jakie akcesoria WAGs wybierają najczęściej. Naszym zdaniem mają naprawdę dobry gust!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz