Gwiazdy wyglądają świetnie nawet na siłowni! W czym ćwiczą najchętniej?

31 Maja 2015

Jeśli nie masz pomysłu na własny outfit, zobacz, w czym najczęściej ćwiczą gwiazdy i skończ z wymówkami zanim okaże się, że sezon bikini już się zaczął!

Dakota Johnson

Jeśli jeszcze nie zaczęłaś ćwiczyć w tym sezonie, na pewno wiesz, jak trudno jest zmobilizować się do regularnych treningów. Wykupiony na miesiąc karnet do fitness klubu nie zawsze ułatwia sprawę, ale modne i wygodne ubrania treningowe już tak! Najlepiej wiedzą o tym gwiazdy, które zostały przyłapane przez paparazzi.

Jednym z obowiązków należących do każdej modelki czy aktorki jest dbanie o ciało i kondycję fizyczną, dlatego Gigi Hadid ćwiczy prawie codziennie. Modelka słynie ze świetnego gustu, dlatego na treningi wybiera prosty, biały tshirt, który zawsze wygląda świetnie i legginsy w neonowym kolorze. Do tego wystarczą już tylko modne, lustrzane okulary i kolorowe buty.

Na wzorzyste i kolorowe legginsy postawiła jednak nie tylko Gigi. W takich spodniach lubią ćwiczyć również Cameron Diaz, Lily Collins, Melanie Griffith czy Sofia Vergara. Aktorka, podobnie jak Reese Witherspoon, dodatkowo chroni głowę modną czapeczką z daszkiem. Takie nakrycie pozwala również schować się gwiazdom przed wścibskimi obiektywami paparazzi, dlatego zakładają je nawet po treningu. Przy okazji udowadniają, że nie musisz wydawać fortuny na markowe ubrania, aby wyglądać na siłowni stylowo. Kolorowe legginsy i prosty t-shirt znajdziesz w każdej sieciówce i nie zapłacisz za nie więcej niż 100 zł!

 

Jeśli nie masz pomysłu na własny outfit, zobacz, w czym najczęściej ćwiczą gwiazdy i skończ z wymówkami zanim okaże się, że sezon bikini już się zaczął!

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz