Gwiazdy doceniły krótkie sukienki

14 Listopada 2008

Krótkie sukienki wypierają z gal ogromne suknie. Odeta Moro postawiła na mocną zieleń, a Maja Ostaszewska i Marietta Żukowska na modne tej jesieni srebro.

Gwiazdy doceniły krótkie sukienki

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o Agnieszce Popielewicz i Kayah, które na imprezę "Twojego Stylu" wybrały srebrne kreacje. Nie tylko one wiedzą, co jest modne i jak błyszczeć w świetle reflektorów. Tropem koleżanek ze świata celebrities poszły Maja Ostaszewska i Marietta Żukowska („M jak miłość"). Z dyktatu koloru srebrnego na salonach wyrwała się Odeta Moro, która postawiła na soczystą zieleń.

Maja wybrała sukienkę do kolan, z czarną górą, którą ozdabiał srebrny żabot. Wysoki stan dodawał aktorce jeszcze kilka centymetrów, a wcięcie w talii podkreślało figurę. Niewymuszony makijaż sprawiał, że od Mai biła naturalność (tak rzadka podczas tego typu imprez). Do tego stroju dalibyśmy lżejszą torebkę. Ogromna kopertówka ma swój urok, ale nie w przypadku, gdy rozmiarem dogania laptop. Stanowczo coś delikatniejszego!

Znacznie mniej wieczorowa, a bardziej imprezowa, była sukienka Marietty Żukowskiej. Aktorka znana fankom „M jak miłość" założyła seksowną, niesłychanie połyskującą kreację. sukienka odcięta w pasie trzymała się na piersiach, odsłaniając dekolt. Nam, wygląd Marietty przypomina Izabellę Miko. Podobna filigranowa sylwetka, jasna cera, blond włosy. Takie porównanie powinno być nobilitujące dla Żukowskiej. Aktorka do swojej kreacji dobrała odpowiednie dodatki w postaci niedużej kopertówki koloru ciemnoróżowego, srebrnych szpilek oraz bransolety. Ożywienie całości poprzez róż było jak najbardziej potrzebne, dzięki temu nie stała się ona monochromatyczna, czyniąc z Marietty betonową ścianę szarości.

Nie zważając na dyktat srebrnego na salonach, Odeta Moro założyła zieloną kreację do połowy uda. Kolor sukienki dosyć nietypowy na tego typu imprezy, ale jest strzałem w dziesiątkę. Czarna kokarda, zawiązana fikuśnie zamiast paska, dodaje całości bajkowego wyrazu (przeczytaj o najmodniejszym dodatku - kokardzie - który pokochali projektanci).

sukienka, gdyby była bardziej dopasowana do ciała dziennikarki, wysmukliłaby je. Niestety, przez nadmiar tkaniny wydaje się nam, jakby to samej Odety było za dużo w tej kreacji. Bardzo dobrym wyborem do takiego stroju było postawienie na lakierowane sandały zamiast klasycznych szpilek. Dodatek w postaci okrągłej minitorebeczki na rączce też jest odpowiedni i wymyka się konwenansom wieczorowych strojów.

Według nas, wszystkie trzy panie wybrały ciekawe kreacje na wieczór. Nie tylko komponują się z ich urodą, ale i z charakterami. Na pierwszym miejscu postawimy jednak Mariettę Żukowską, z jej wersją srebrnej sukienki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (61)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-20 21:28:00

marietta fajna mine zrobila ;PP

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-24 16:50:00

wszystkie sąą świetne . ;D ale ta środkowa wydaje się najładniejsza na mój gust Dopraa przyznaje się Chcę Taką ! ^^ HaaH ;pp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-28 23:30:00

marietta super, bezkonkurencyjnier! a ta zieleń mi sie tez podoba;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-06 10:58:00

środkowa !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-26 14:31:00

DZiewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poszukuję małej czarnej najlepiej z koronki .... jeśli widziałyście gdzie prosze o kontakt : logo91@wp.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-21 14:00:00

Marietta Żukowska prześliczną ma sukienkę ^^ (środkowa)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-18 19:45:00

przyzwoite, ale najbardziej podoba mi się ta środkowa kreacja. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-17 20:38:00

wszystkie sa ladne ale najlepsza druga

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-17 11:06:00

A mnie się druga podoba :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-16 19:10:00

no i ja jestem za noszeniu krótkich sukieneczek czy miniów. jak się ma ładne nogi to się fajnie wygląda. Najbardziej podoba mi się ta pierwsza. ładne połączenie zieleni z czernią. Królewna śnieżka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz