Edyta Zając-Rzeźniczak w najseksowniejszej sukience wszech czasów. WOW!

14 Maja 2017

Modelka wyglądała przepięknie.

Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak jest najlepszym dowodem na to, że ludzi nie należy oceniać po okładce. Zanim olśniewająca modelka wzięła udział w drugiej edycji programu „Agent – Gwiazdy”, wiele osób uważało zapewne, że jest wyniosła i nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Tymczasem show stacji TVN wyraźnie pokazał, że jest zgoła inaczej. Edyta okazała się nie tylko bardzo inteligentna i koleżeńska, ale także wyjątkowo spokojna. Stroniła od konfliktów z innymi uczestnikami i przez całą zabawę grała fair. Właśnie dlatego widzowie zapałali do niej tak ogromną sympatią.

My mamy ogromną słabość do pięknej modelki i uwielbiamy jej genialne wyczucie stylu. Naszym zdaniem lookbook kolekcji TANGO Roberta Kupisza, w którym wystąpiła, jest jednym z najlepszych.

Ostatnio żona Kuby Rzeźniczaka pojawiła się wraz z mężem na premierze filmu „Gwiazdy”. Założyła na siebie seksowną małą czarną z bardzo głębokim dekoltem. Do tak zmysłowej sukienki dobrała połyskujące szpilki i czerwoną szminkę, rezygnując całkowicie z biżuterii.

To chyba jej najbardziej zmysłowa stylizacja i zdecydowanie najseksowniejsza sukienka, w jakiej do tej pory ją widziałyśmy.

Olśniewająca, prawda?

Fot. ONS

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kaiss
(Ocena: 5)
2017-05-15 22:06:27

piękna kobieta z piękną twarzą i piękną figurą, pewnie zawdzięcza ją godzinom ćwiczeń ale i jakies IQacai tez pewnie bierze pod uwage :) ta tabsy mogą przyspieszyc spalanie, ale tez zachamowac apetyt i zadziałać regenerujaco na cerę - a to jest to, na czym celebrytkom najbardziej zależy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-14 02:50:49

NIE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1