"CKM" ma już 10 lat

09 Lipca 2008

Gwiazdy tłumnie stawiły się, by uczcić okrągły jubileusz.

Forteca przy ulicy Zakroczymskiej w Warszawie w poniedziałkową noc stała się najgorętszym miejscem w mieście. Gwiazdy, dziennikarze i ponętne modelki spędzili ten wieczór, celebrując dziesięciolecie magazynu "CKM".

To wydawnictwo zrewolucjonizowało polski rynek męskiej prasy dzięki odważnym tematom i jeszcze odważniejszym sesjom zdjęciowym. Wieczorną imprezę poprzedziła konferencja z Igą Wyrwał, znaną i bardzo pożądaną polską aktorką oraz modelką, która wystąpiła w jubileuszowej edycji "CKM-u".

Na imprezie zjawiło się wielu prawdziwych wielbicieli kobiecych kształtów, takich jak chociażby Mariusz Pudzianowski czy Jarosław Jakimowicz, który po raz kolejny stawił się z Jolą Rutowicz, gwiazdą "Big Brothera".

Nie zabrakło też wielu modelek prezentujących swe wdzięki w obcisłych kreacjach. Wśród nich przemykały Gwiazdy sesji "CKM-u": Doda i Sasha Strunin. Główną atrakcją wieczoru okazał się jednak występ September. Piosenkarka ze sceny flirtowała z gośćmi i pozwalała im pomagać sobie w wykonywaniu poszczególnych utworów.

Cała gala trwała długo, a zebrani pod dachem goście zupełnie zignorowali niezbyt sprzyjającą pogodę. Zresztą organizatorzy zadbali o odpowiednią liczbę atrakcji i barów, które pozwalały długo świętować w magicznie zaaranżowanym wnętrzu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz