Mało komu udaje się ich rozpoznać. To polskie gwiazdy, które dobrze znasz!

31 Marca 2018

Dziś wyglądają ZUPEŁNIE inaczej!

Stare zdjęcia polskich gwiazd

Zdjęcia z archiwum potrafią być naprawdę urocze, ale zdecydowanie częściej wpędzają nas w zakłopotanie. Zwłaszcza, jeśli dziś wyglądamy jak milion dolarów, a jeszcze kilka lat temu nikt nie dałby za nas nawet złotówki. O ile osoba prywatna ma spore szanse, by ukryć wstydliwą przeszłość, tak w świecie gwiazd kompromitujące zdjęcia prędzej czy później muszą ujrzeć światło dzienne.

Nie wiemy, czy bohaterowie naszej galerii rzeczywiście mają się czego wstydzić, ale jedno jest pewne - ich współczesny wizerunek nijak ma się do tego, jak wyglądali zanim stali się sławni. To nie zawsze kwestia upływu czasu. W niektórych przypadkach w grę musi wchodzić coś jeszcze. W środowisku celebrytów nazywa się to „inwestowaniem w siebie”.

Bohaterowie tych zdjęć raczej woleliby o nich zapomnieć, ale na szczęście (dla nas) przypomniał je profil „Kiedyś vs dziś” na Instagramie. Kto zmienił się najbardziej?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-03 09:16:05

Esmeralda byłą bardzo ładna a zrobiła z siebie potwora, masakra. Nie rozumiem kobiet, które się tak oszpecają... Tak samo Doda - gdyby nie majstrowała przy gębie jej zmiana byłaby na plus bo teraz przynajmniej się ubiera po ludzku. Popek - bez komentarza. Reszta, normalne zmiany jakie zachodzą w ludziach przez lata.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-01 08:56:09

Tadla piekna kiedys i dzis nic soe nie zmienila. Elegancka i ladna. Popek oszpecil twarz bliznami i tatuazem oczu pozatym jest przystojny. Doda brak slow wiesniara od poczatku bez urazy. Reszta calkiem normalnie. Musimy pamietac ze w tamtym okresie panowaly inne trendy niz obecnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-31 18:38:56

Ja także uważam, że Piotr Stramowski nie potrzebnie przeszedł taką metamorfozę. Popek też był przystojny, szkoda, że dla niego to już zmiana nieodwracalna..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-03-31 14:20:36

Popek w młodości wyglądał trochę jak Mario Gomez.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anon
(Ocena: 5)
2018-04-03 03:41:51

mnie przypominal kammela

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-31 02:06:14

No cóż, większość z tych osob albo sie dość korzystnie postarzała, albo miała dobrego chirurga plastycznego. Natomiast kompletnie nie rozumiem przemiany pana Stramowskiego,bo był tak niesamowicie przystojnym facetem, a to co sobie zrobił, zdumiewa mnie. Te wąsy i broda na drwala, do tego ta fryzura, sprawiają, że wygląda jak każdy hipster. I kompletnie do siebie nie jest podobny. Na szczęście nie jest to nieodwracalny stan. Tylko zastanawiam się, czemu megaprzystojny facet postanowił sie tak pobrzydzić i wyglądać jak tysiące innych .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-31 23:29:15

A mi się zdecydowanie bardziej podoba z zarostem, nie musi to być taka broda, może być mniejszy, ale uważam, że dodaje mu zdecydowanie męskości, a ogólnie to fanką bród nie jestem. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1