5 dziwnych stylizacji Nataszy. Myślicie, że dobrze czuje się w tych strojach?

18 Marca 2014

Gwiazda w kreacjach swojej marki. Antyreklama?

Natasza Urbańska

Śpiewa, tańczy, gra w filmach i serialach. Natasza Urbańska ma wiele talentów, jednak ciągle stawia na swój rozwój. Właśnie dlatego zdecydowała się zostać projektantką i stworzyć własną markę odzieżową.

Pierwsze kolekcje MUSES nie spotkały się z ciepłym odbiorem potencjalnych klientów. Ubrania wykreowane przez Nataszę zostały również skrytykowane przez większość gwiazd, w tym przez „samozwańczą wyrocznię mody” Joannę Horodyńską.

Mimo to Urbańska się nie poddaje i wciąż rozwija MUSES. Na wszelkie ważne wyjścia wybiera stroje swojej marki. Niektórzy twierdzą jednak, że zamiast być ambasadorką kolekcji – jest jej żywą antyreklamą.

Faktycznie jest aż tak źle? Popatrzcie i oceńcie.

Czekamy na Wasze komentarze.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-21 16:02:42

re: 5 dziwnych stylizacji Nataszy. Myślicie, że dobrze czuje się w tych strojach?

ODBIERZ KOLEJNE BILETY DO MULTIKINA! Multikino dalej rozdaje bilety do wykorzystania w dowolnym czasie. Zapisz się po odbiór darmowych wejściówek już teraz: odbieramy-bony.pl/multikino/ad556

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-18 07:53:51

re: 5 dziwnych stylizacji Nataszy. Myślicie, że dobrze czuje się w tych strojach?

bo to prawda, jest piękną kobietą- a w tych ubraniach wygląda jak pokraka.. i jeszcze te ceny.. niby za te szmaty?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-18 07:15:56

re: 5 dziwnych stylizacji Nataszy. Myślicie, że dobrze czuje się w tych strojach?

Nie rozumiem dlaczego ona jest tak nie lubiana. Ok ostatnia piosenka faktycznie nie pomogła jej w karierze ale ogólnie dobrze tańczy, jest ładna, dobrze śpiewa co w dzisiejszych czasach niewiele z "gwiazd" to potrafi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-18 15:11:47

Ona wszystko może robić dobrze, ale zobacz w jakie fatalne przedsięwzięcia artystyczne się angażuje. "Przebojowa noc" to był drogi program z coverami śpiewanymi w stu językach, ale z polskim akcentem. Powstał w latach, kiedy MTV zmieniało ramówkę, bo sama muzyka się źle sprzedawała, a na YouTube można już było znaleźć każdą piosenkę w 10 wersjach. "Bitwa warszawska" miała skopany scenariusz i ociekała marysuizmem. Do tego Natasza występuje w teatrze muzycznym, a to po prostu nie jest popularna w Polsce rozrywka . Później narzeka, że w Rosji się podoba, a w Polsce nie. Biorąc pod uwagę popularność baletu i w ogólnie tańca w Rosji, to by było dziwne, gdyby została tam przyjęta źle.Projektowanie ubrań to też kiepski pomysł, bo rynek jest międzynarodowy i ogromny. Nawet wychwalany kiedyś Arkadius projektuje teraz wnętrza i pościele. No i konferansjerka, do której trzeba luzu i zdolności do improwizacji, a nie perfekcjonizmu Nataszy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1