Wieczór panieński w domu: 7 gier i zabaw, które błyskawicznie rozkręcą imprezę!

17 Sierpnia 2016

Nie musisz imprezować w klubie, żeby była to niezapomniana noc!

zabawy na wieczór panieński

Moda ślubna i weselna zmieniają się na przestrzeni lat, ale jedno pozostaje niezmienne - przyszła panna młoda nie może obyć się bez wieczoru panieńskiego. Zabawa w damskim gronie to idealny sposób na rozładowanie emocji, a także trening przed całonocnym szaleństwem już po ceremonii zaślubin. To również ostatni moment, by poczuć się w pełni wolną, zanim na palcu znajdzie się wymowna obrączka.

Organizacja takiej imprezy nie jest wcale prostą sprawą. Trzeba ustalić termin odpowiadający większości zaproszonych, a także podzielić się kosztami. Jeśli planujemy zabawę w lokalu - te mogą być spore. Ale kto powiedział, że nie można zrobić tego we własnym domu? To wcale nie musi być zły pomysł. Pod warunkiem, że masz pomysł, jak powinno to wyglądać.

Proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań i zabaw na wieczór panieńskich, które rozkręcą imprezę na dobre!

Zobacz również: REPORTAŻ: Świadkowa zepsuła mój wieczór panieński

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
2.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kot
(Ocena: 1)
2016-08-26 09:36:40

Ale retardy

Dobra, jak bardzo zapuszczonym umysłowo trzeba być żeby wymyślić takie zabawy ? I dlaczego cały wieczór panieński ma mieć hasło przewodnie : penis???? Co to ma wspólnego z wieczorem panieńskim ? I w ogóle super pamiątka - z okazji ślubu zachowywałam się jak niedorozwinięta umysłowo erotomanka ... well done.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
johnywalker
(Ocena: 5)
2016-08-17 21:25:56

Ja mogę się dodać jako 8 propozycja. zabawię przyszłą pannę młodą tak, że będzie miło wspominać wieczór panieński do końca życia. łyknę tylko erozon żeby mój wspólnik dolny mnie nie zawiódł i hulamy do rana. polecam się. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-17 09:17:31

Zadania na wieczór panieński: - zrób z ogórka penisa swojego faceta - zadzwoń do niego i udawaj że zrywasz - weź bieliznę od jakiegoś faceta z ulicy - nałóż prezerwatywę ustami przy wszystkich SERIO? No faktycznie niezłe śmieszki z was! Jest milion o wiele fajniejszych i "normalniejszych" rzeczy na taki wieczór, gdzie nie trzeba robić z siebie takiej żałosnej id*otki;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-17 09:45:00

Obawiam się że facet który dostanie sms o zerwaniu zaręczyn faktycznie mogłby je potem zerwać tylko tym razem na poważnie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-17 17:18:43

O Jezu, po tej ostatniej stronie czuję się tak zażenowana, że aż musiałam się przejśc po pokoju...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1