Z jakimi kobietami NIE żenią się mężczyźni?

08 Grudnia 2012

Mężczyźni poszukujący swoich przyszłych żon są wyjątkowo czujni i uważni. Niektóre typy kobiet na oświadczyny mają nikłe szanse.

kobieta samochód

Większość z nas zadaje sobie pytanie, jakich kobiet szukają mężczyźni, gdy poważnie myślą o ślubie. A gdyby tak zapytać o to przewrotnie, zastanawiając się, z jakimi kobietami panowie się nie żenią? Z badań i doświadczeń obu płci wynika, że są określone typy, od których mężczyźni wolą trzymać się z daleka, szczególnie gdy w grę wchodzą oświadczyny.

Karierowiczka i kobieta sukcesu

Wiele kobiet jest zdania, że jako dobrze sytuowane mają większą szansę na znalezienie stałego partnera, a nawet męża. Do kobiet sukcesu, które pełną ważne funkcje, prowadzą firmy i dobrze zarabiają, mężczyźni na ogół lgną tłumnie – zwłaszcza ci, którzy szukają przede wszystkim życiowej wygody. Trudno jednak liczyć, że sukces pomoże kobiecie szybciej wyjść za mąż. Z badań przeprowadzonych na Cornell University wynika, że mężczyzna, który zarabiaj mniej od partnerki, czuje się mało wartościowy, traci pewność siebie i częściej zdradza swoją ambitną wybrankę. Na takich fundamentach trudno zbudować udane małżeństwo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (115)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-25 22:57:39

re: Z jakimi kobietami NIE żenią się mężczyźni?

Ode mnie odszedł po 4 latach. Na pożegnanie powiedział jedynie że jestem wspaniałą kobietą, ale nie możemy być razem. Ale ja nie wyobrazałam sobie życie bez niego. Powiedziałam sobie ze albo on albo żaden. Próbowałam wszystkiego, aż natrafiłam na stronę z rytuałami urok-milosny.pl. Nie zastanawiałam się długo i zamówiłam rytuał na jego powrót. Czekałam, aż w końcu odezwał się do mnie że nie może beze mnie żyć i musimy być razem. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-26 16:07:11

A ja się zgadzam z punktem, że facet woli aby to on lepiej zarabiał

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-12 04:18:09

Cytuję: "Do kobiet sukcesu, które pełną ważne funkcje, prowadzą firmy i dobrze zarabiają, mężczyźni na ogół lgną tłumnie (...) mężczyzna, który zarabia mniej od partnerki, czuje się mało wartościowy" Tu należałoby dodać: Dlaczego kobietę ma obchodzić że facet wówczas czuje się mniej wartościowy!? Z tego co wiem facetom przypisuje się powinność bycia silnym, również psychicznie a nie rozklejania się i użalania się nad sobą z byle powodu -a to jest byle powód. To problem faceta a nie kobiety, że on mnie zarabia. To ona ma się upośledzać żeby wyrównać poziom zamiast na odwrót? Nie w tą stronę to powinno działać żeby równać w dół! A jeśli nie jest w stanie lub nie chce się podciągnąć to niech pogodzi się z tym jaki jest a nie traktuje babę jak rywala, bo związek to nie zawody sportowe. Jeśli kobieta która zarabia jest złą alternatywą i powinna zarabiać mniej lub wcale, to niech potem nie narzekają, że trafiają na interesowne które pasożytują na nich finansowo. Kobieta to nie pomoc domowa tylko człowiek jak każdy inny. Może dla niektórych to sensowne mieć kwokę która tylko znosi jaja i żydzi o każdy grosz. A jeśli facet jest bezrobotny to kobieta też ma być żeby tylko nie zarabiać więcej niż on? Ja tam bym nie chciała faceta który jest tak ułomny emocjonalnie, że widzi w tym problem i nie umie spojrzeć z dystansem na siebie. Zresztą coraz więcej jest facetów którzy wolą odwrócenie dotychczasowych ról -pasuje im siedzieć przy garach, gdy kobieta ogarnia finanse. Poznałam takich mnóstwo. Mojemu partnerowi zresztą bardzo odpowiada "odwrócenie ról". Odnośnie następnej części tekstu -jeśli nie byłoby kumpelskiego klimatu to odesłałabym każdego delikwenta na bambus. Bez tego relacja jest mdła, sztuczna i przesycona płytkim, kiczowatym romantyzmem. Jeżeli natomiast jak sugeruje następna strona kobieta powinna się ogłupić dla małżeństwa to ja wolę nie mieć męża. Jak facet potrzebuje wyłącznie uczuć bez intelektu to niech sobie pieska kupi a do łóżka lalkę dmuchaną, bądź wypożyczy żywą "profesjonalistkę". Po co zresztą jakiejkolwiek kobiecie mąż który boi się cudzej inteligencji -jak taki dziecko wychowa? Przecież nie na inteligentne bo by jeszcze mu ta inteligencja wadziła. Nie wiem do czego zresztą doprowadzi tendencja społeczna polegająca na tępieniu zalet (inteligencja, wygląd, zaradność finansowa, przyjacielski charakter) -społeczeństwo aż się prosi o to, by ludzkość tak długo się upośledzała aż wszyscy wyginą przez swoje dysfunkcje. Jak można chcieć spędzić życie z człowiekiem, przy którym trzeba się uwsteczniać? Czy on jest wart takiego poświęcenia jakim są najlepsze cechy danej kobiety? I na koniec -jak kobiety mają nie być twarde i silne jeśli coraz więcej jest zniewieściałych, niezaradnych, rozklejających się facetów?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 16:53:51

Chyba zostały wymienione wszystkie typy kobiet z wyjątkiem kury domowej ;) Jezcze jakieś mądre rady??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 15:58:18

No to jestem w d upie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 11:43:05

ta to znaczy, że kobieta ma byc glupia, nie miec własnego zdania, byc szara mycha, niezaradną, pięknie papilocie wracamy do XIX wieku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 10:06:05

Papilocie! Bez przesady, sterta bzdur!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 10:39:58

to Ty nie przesadzaj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 08:43:31

tak tak, biorą sobie za żony te nieatrakcyjne, ciche, skromne, głupiuśkie, bez własnego zdania i zainteresowań, a później zdrada i rozwód. Bo żona taka brzydka, grubawa, a koleżanki takie laski super atrakcyjne, a żona ich nudzi, tylko gary, kuchnia, dzieci. Nie uważam wcale, że fakt iż kobieta jest atrakcyjna, pewna siebie, osiąga sukcesy zawodowe przekreśla to jej szanse na małżeństwo. Małżeństwo to związek dwojga, tak więc jest masa innych rzeczy, które mogą warunkować udane życie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 00:54:51

Każda potwora znajdzie swego amatora...:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 19:02:52

chyba nie ja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 23:45:10

hmmm no to w takim razie z jakimi się żenią??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz