Puszysta narzeczona zobaczyła zdjęcia z sesji zaręczynowej i się wściekła. „Fotograf nas upokorzył!”

21 Stycznia 2018

Zobacz, co ją tak zirytowało.

sesja zaręczynowa

Coraz więcej par, zanim stanie na ślubnym kobiercu, decyduje się na sesję zdjęciową z okazji zaręczyn. Fotografie mają uwiecznić ostatnie chwile wolności i być doskonałą pamiątką na przyszłość. Tym razem miało być podobnie, ale klienci tej fotografki czują się zawiedzeni efektami. I zwyczajnie oszukani.

Katie Liepold w maju tego roku poślubi miłość swojego życia. Nie może się doczekać ceremonii, ale po ostatnich doświadczeniach obawia się, jak zostanie ona uwieczniona. Jakiś czas temu poszukiwała fotografa na ślub. Jedna z ofert wydała jej się szczególnie ciekawa - przystępna cena, a w niej zawarta również sesja zaręczynowa.

Wcześniej tego nie planowała, ale ostatecznie dała się przekonać. Teraz bardzo tego żałuje i czuje się… upokorzona. Dlaczego?

Zobacz również: Tak nowożeńcy proszą gości o pieniądze. „Chcesz się nażreć oraz napić, musisz najpierw nam zapłacić”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kasia
(Ocena: 5)
2018-01-28 15:53:50

m takich klientów, którzy powierzają mi setki swoich amatorskich zdjęć bym je ostro retuszowała, chrzciny, komunie, wycieczki zagraniczne :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 15:20:48

Ile jadu w tych komentarzach! Nie znacie tych osób, a już wylewacie na nich kubeł pomyj! A tak na spokojniej, to owszem, otyłość nie jest dobra, ale CO WAM DO TEGO?! Tak bardzo jesteście sfrustrowane, że żyjecie ich życiem? Zapamiętajcie sobie jedno: IDEALNE PROPORCJE SĄ NUDNE i NAJSŁABSZE PSY SZCZEKAJĄ NAJGŁOŚNIEJ.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-22 20:36:18

Nikt nikogo nie skresla, tylko dlatego ze jest gruby. Niektóre osoby same prosza się o takie komentarze szukając akceptacji od innych ludzi i nie wiem dlaczego, ponieważ jak ktoś siebie akceptuje nie musi szukac i oczekiwać potwierdzenia w sieci. Ludzie normalni nigdy nie będą akceptować grubych i wychudzonych .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-22 13:50:25

Czytem komentarze na tym portalu i mam wrażenie, ze dla niektórych szczupla sylwetka to jedyne życiowe osiągnięcie. W sumie to trochę smutne. Zaraz pewnie mi napiszecie, że piszę tak, bo jestem grubą lochą, ale mam to w dupie, bo nie jestem. Co wam przeszkadza, że ktoś jest gruby? To on bedzie mial z tego powodu problemy zdrowotne. 1/3 dorosłych Polaków cierpi na alkoholizm, a im nie wytykacie, ze leczą marskość wątroby na wasz koszt, ze płacicie za leczenie ich pobitych żon i dzieci, że wasze podatki idą na ich zasiłki. Polska nie ma jeszcze jakiegoś mega problemu z otyłością, ale i tak wolicie walczyć z nią niż z uzależnieniami, które są realnym zagrożeniem i powodują realne koszty. A estetyka? No cóz nie jest to piękne, ale mnie osobiście bardziej brzydzą ludzie, którzy nie maja podbródka(wiecie tacy, którym szyja zaczyna sie tuż pod ustami), a nie chodzę i nie mówię takim ludziom, że są tak paskudni, że powinni się wstydzić, że mają czelność żyć, no ale ja jestem ładna i nie muszę leczyć kompleksów na forum :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 22:53:47

A gdzie reklama iqgreen czy jakiegoś innego badziewia? Artykuł do tego idealny :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 21:14:25

Oj baby, wydaje mi się, że zirytowała się z tego względu, że ktoś jej nie zaakceptował, mimo, że sama nie ma nic przeciwko swojej tuszy. Sama siebie lubi, lubi swojego partnera, jej partner lubi ją, nie widzą w tym nic dziwnego, aż nagle pojawia się super pani fotograf, która udaje miłą, a potem na siłę próbuje im pokazać, że wyglądają źle. Ciekawe jakbyście się poczuły, gdyby ktoś poprawił wasz nos, nogi, piersi bez waszego pozwolenia. Czuła się pewna siebie, aż jej ktoś pokazał, że nie ma ku temu powodów, no coś nie tak raczej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 19:24:25

Dziwne, zirytowala sie sobą. Kup sobie dużo lustro,poniewaz wnioskuje, ze takiego brak w twoim domu. LUSTERECZKO, LUSTERECZKO POWIE TOBIE PRAWDE.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 14:15:01

Chciala oszukać rzeczywistość i chyba siebie tez, ale prawda jest okrutna i prawdziwa. Jak komus przeszkadza otylosc i nie akceptuje siebie, to trzeba nad sobą popracować i nie zrec, za dziesięciu, tylko trzeba popracować nad swoja sylwetka, nawet zrobić to dla własnego zdrowia, a nie wmawiać sobie, ze się akceptuje i super jak tak nie jest i po co te pretensje do innych..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 11:30:28

Każdy fotorgraf poddaje zdjęcie obróbce i nie widzę w tym nic dziwnego. Poza tym ja bym wolała żeby mnie poprawił. Jak wiadomo każdy lepiej wygląda jak jest szczuplejszy ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 10:55:36

A Wy jesteście idealnie? Skreślacie kogoś ze względu na wygląda? Ja tam uważam, że ta otyła kobieta przesadziła, bo każdy fotograf retuszuje zdjęcia i stara się pokazać to co najpiękniejsze. Poza tym żyjemy w świecie w którym wszystko w internecie jest retuszowane, w życiu zresztą też coraz więcej rzeczy, więc wszyscy do tego przywykli. Nie rozumiem dlaczego nie mogli się dogadać, tylko od razu robić burze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-22 01:02:42

Żyjemy w świecie, gdzie promuje się otyłość i pokazuje się że to normalny stan , otóż nie, otyłość to choroba i nikt dobrze nie wygląda z obtłuszczonym cielskiem. Trzeba o tym głośno mówić i uświadamiać takie lochy, że to jest złe dla ich zdrowia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz