TEST: Jaka suknia ślubna najbardziej do Ciebie pasuje?

26 Października 2016

Oto idealna kreacja!

suknia ślubna

Ślub to ważne wydarzenie, które wymaga odpowiedniej oprawy. Kiedy myślimy o zawarciu związku małżeńskiego, niemal odruchowo wyobrażamy sobie wymarzoną suknię. Nic w tym dziwnego - to kreacja wyjątkowa, którą mamy nadzieję założyć tylko raz w życiu. Powinna być idealna. Czyli jaka? Jeśli nie masz pomysłu, spróbujemy Ci to ułatwić.

Rozwiąż nasz test i przekonaj się, jaki strój jest Ci pisany. Przed Tobą 10 pytań - przy każdym z nich wybierz tylko jedną odpowiedź (A, B, C lub D). Koniecznie je zanotuj, bo ostateczny wynik zależy właśnie od nich. W efekcie już dzisiaj zobaczysz kreację, która najbardziej pasuje do Twojego charakteru i stylu. Kto wie, może zainspirujesz się wynikiem, kiedy naprawdę przyjdzie Ci ją wybierać?

Twoja perfekcyjna suknia ślubna wygląda właśnie tak

Zobacz również: Czy to najbrzydsza suknia ślubna na świecie? 19-latka ze Słowacji gwiazdą Internetu!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gonia
(Ocena: 5)
2016-11-07 09:30:09

Każda kobieta ma inną figurę i każda suknia inaczej będzie na niej leżeć. Trzeba po prostu przymierzyć dużo modeli, bo nie zawsze ten który podoba się na zdjęciu będzie dobrze wyglądał na tobie. Ja swoją suknię znalazłam w salonie outlet exclusive w gdańsku. Muszę powiedzie że ceny naprawdę mają outletowe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Edyta
(Ocena: 5)
2016-10-31 08:47:35

ja swoją wymarzoną suknię miałam od dawna w głowie, coś prostego, zwiewnego i bardzo delikatnego a wbrew pozorom taki model wcale nie jest tak łatwo znaleźć, na szczęście w końcu trafiłam do salonu ślubnego Bianka i widziałam, że to będzie to miejsce gdzie znajdę swoje cudeńko, nie myliłam się i po paru przymiarkach furio pristin była moja :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 11:26:21

Mnie się marzy taka w stylu boho plus wianek na włosach,ale teraz wszystkie panny młode tak wyglądają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 00:04:22

chyba w katalogach i gazetach. z tego co ja widze to większosć panien młodych to wieśniary w bezach, prinsesach i atłasach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
vika
(Ocena: 5)
2017-07-02 23:18:03

Hej, w modzie nie ma nic złego. Zauważyłam, że teraz modne są koronkowe suknie - ja też tak włożyłam (od Violi Piekut). Jestem pewna, że oglądając swoje zdjęcia za 20 lat nie będę się śmiała ze swojej sukni - niektóre mody mimo wszystko są ponadczasowe. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1