W Bydgoszczy była narzeczona pana młodego przyszła na ślub z przerażającym prezentem

23 Maja 2018

Nic gorszego nie można wręczyć.

Wieniec pogrzebowy w prezencie ślubnym

Ślub to jedno z najpiękniejszych, ale i najbardziej stresujących wydarzeń w naszym życiu. Okazuje się, że nie tylko dla pary młodej, ale i gości weselnych. W większości uwielbiamy brać udział w tego typu imprezach, ale to także wiąże się ze sporymi nerwami. Chcemy wypaść jak najlepiej, a przy okazji nie zrujnować swojego budżetu. Najpierw trzeba się jakoś ubrać, a także włożyć coś do okolicznościowej koperty lub kupić wyjątkowy prezent.

 Tyle wypada włożyć do koperty na ślub. Znamy obowiązujące stawki

To wcale nie takie proste i nie chodzi wyłącznie o aspekt finansowy. Czasami po prostu nie wiadomo, jak się zachować. Większość młodożeńców stawia sprawę jasno - żadnych podarunków rzeczowych, bo wolimy gotówkę. Ale czy to wystarczy? Pieniądze pieniędzmi, a wypadałoby mieć jeszcze coś w rękach. Zazwyczaj wybieramy bukiet kwiatów lub butelkę szlachetnego trunku.

Bywają też znacznie bardziej kontrowersyjne pomysły, o czym przypomina serwis pomorska.pl. Dziennikarze portalu usłyszeli od urzędnika stanu cywilnego przerażającą historię, o której mówi dziś cały Internet.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kleopatra
(Ocena: 5)
2018-05-29 07:19:49

No ja po 20 latach ślubu mam okropny prezent od mojego męża. Brakuje mu testosteronu. Nie wiem co mam teraz zrobić. Może wy znacie jakiś środek na to? Słyszałam o iqman dzisiaj lecę kupić do sklepu, mam nadzieje, że podziała ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2018-05-23 06:40:31

Sama bym wręczyła taki wieniec przyszłej żonie mojego ex męża. Czemu? Dlatego, że pewnie któregoś dnia tak się napie......, że będzie próbował ją zabić jak mnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 16:03:50

to może lepiej wyslij jej paralizator za życia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 02:32:26

Mam nadzieję, że na jej ślubie też ktoś coś podobnego odwali, może wtedy się zastanowi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 06:20:59

A ja ją rozumiem choć nie pochwalam. Była zaręczona, miała plany a tu on odchodzi i żeni się z inną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 09:10:33

Dokładnie, można dostać k.u.r.w.i.c.y. bardzo często tak sie dzieje, że ludziebsa ze soba cale lata, mieszkaja ze soba, kobieta przyslowiowo "pierze facetowi gacie", a facet mimo wszystko nie chce sie żenic. Potem kilka hasel w stylu, że już sie miedzy nami wypalilo, nie zasługuje na ciebie, powinnismy od siebie odpocząć, nie pasujemy do siebie, czuje sie przytłoczony presja, itd, itp. A po roku od momentu odejscia delikwenta dowiadujemy się, że sie żeni z jakąś kobieta. Znam masę takich przypadków i nie zdziwilabym sie, gdyby to byl jeden z nich. I bardzo współczuję tym kobietom, ktore maja takie doświadczenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-23 17:01:48

Ale wy durne jestescie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1