Uciekłam sprzed ołtarza

06 Czerwca 2016

Są osoby, które rezygnują ze ślubu w ostatniej chwili. Co jest powodem takiej decyzji? Kobiety, które ją podjęły, wyznają prawdę.

odwołany ślub

Uciekająca panna młoda przeważnie kojarzy się ludziom z filmem o tym samym tytule, w którym zagrała Julia Roberts. W rzeczywistości trudno wyobrazić sobie osobę zmieniającą decyzję o ślubie w ostatniej chwili. W końcu miała na to mnóstwo czasu. Nie można jednak zaprzeczyć, że zmiana stanu cywilnego jest poważnym krokiem, który wiąże się z ogromnym stresem.

Ucieczka sprzed ołtarza jest lepsza niż popełnienie błędu. Trzeba jednak odróżnić, czy zimno, które nagle pojawia się w ciele, jest wynikiem zwykłego stresu czy ostrzeżenia. Wewnętrznego głosu nie można lekceważyć.

Portal elitedaily.com zebrał wyznania kobiet, które zdecydowały się na ucieczkę sprzed ołtarza. Co było powodem tej decyzji? Czy nie żałują? Czy odnalazły szczęście?

Zobacz także: Zmiana nazwiska po ślubie. TAK czy NIE?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-07 16:06:08

re: Uciekłam sprzed ołtarza

Mam wrażenie, że ludzie często zaręczają się i biorą ślub tylko dla tej ślubno-weselnej otoczki i ładnych zdjęć...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 09:29:00

re: Uciekłam sprzed ołtarza

to po co się w ogóle zareczać?! teraz ludzie czekają na niewiadomo co, ideał, mają mega wymagania i boją się zobowiązań, dzieci we mgle...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-06 07:18:57

re: Uciekłam sprzed ołtarza

Dzisiejsze pokolenie to banda ludzi niegotowych, nie zdolnych do zobowiązań. "Przechodzą się" bo ile można randkować? Znam kilka par gdzie czekali, czekali i się przeczekali. Później jedno z nich bierze sobie partnera "plasterka" i szybki ślub. Ale nowy związek nigdy nie jest lekiem na rany więc to się sypie... Po prostu zawracanie d..y. Szwagierka złożyła pozew o rozwód po 9 miesiącach. Jak sama później stwierdziła małżeństwo to był błąd. Z poprzednim facetem była 5 lat a po rozstaniu najbardziej chciała zmienić nazwisko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1