Typy kobiet, które nie mają szans na znalezienie sobie męża

15 Maja 2014

Jeśli Ty również się tak zachowujesz, grozi Ci staropanieństwo.

panna młoda

Gdy myślimy o współczesnym ideale kobiety, mówimy: zadbana, zgrabna, ambitna, pewna siebie, roześmiana, z dobrą pracą i wysokimi zarobkami. Czy jednak pokrywa się z to z pragnieniami mężczyzn, postanowili ostatnio sprawdzić brytyjscy naukowcy. Jedno z wielu badań dotyczących ideału kobiety w oczach płci przeciwnej pozwoliło stwierdzić, że perfekcyjna partnerka to ta z długimi, puszystymi włosami, o krągłych kształtach, naturalna, inteligentna, mająca zainteresowania, namiętna, wierna, sympatyczna, spontaniczna… Tyle o cechach, których panowie w nas szukają.

A jakich kobiet mężczyźni się boją i z jakimi nigdy nie chcieliby założyć rodziny? Sprawdziłyśmy to u źródła. Oto, co wyczytałyśmy z for internetowych i usłyszałyśmy od naszych zaprzyjaźnionych kumpli.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (74)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 12:59:28

Podstawą szczęśliwego i udanego związku jest miłość i wzajemny szacunek, a nie średnia statystyczna cech, które lubią cioty, a nie prawdziwi faceci. Jak robicie sondaż wśród palantów i ciot, to nie podajcie, że dotyczy on cech charakteru prawdziwych mężczyzn.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 12:56:00

Wyżej wymienione cechy reprezentują palanty i "cioty", a nie faceci. Więc zróbcie badania i pokażcie czego potrzebują prawdziwi mężczyźni. A jeszcze lepiej zróbcie badania czego potrzebują prawdziwe kobiety. Taką ciotą i palantem jak te, które są w tych sondażach nie zainteresowałabym się ani na 5 minut.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 12:30:46

Nie rozumiem dlaczego ta ankieta traktuje mężczyzn jak osoby, które wyłącznie one dokonują wyboru. Przecież kobiety też mają swoje gusty i wymagania i wcale mogą nie chcieć takich palantów jakimi są faceci z ww. sondażu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 12:21:47

Ten sondaż opisuje facetów, czy gejów? Bo jeśli facetów, to są oni żałośni. Wolałabym zostać kurtyzaną niż mieć takiego męża.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 12:09:39

Zastanawiam się czy większość facetów, to takie "dupki" i palanty jak wynika z tej ankiety? Czy ta ankieta jest beznadziejna?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 12:07:22

Jeżeli większość facetów, ma takie wymagania, jak z tej ankiety, to znaczy, że nie ma prawdziwych mężczyzn, są tylko zwykłe palanty, które zachowują się jak geje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gościara
(Ocena: 1)
2018-05-17 12:03:57

Gdybym trafiła na takiego palanta, z takimi wymaganiami, kapryśnego jak baba, wogóle nie wyszłabym za mąż. Poszukałabym sobie sponsora. Lepszy taki układ, niż palant "dusigrosz".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gość
(Ocena: 1)
2018-05-17 11:58:54

Facet, który kupuje kobiecie drogie rzeczy, pokazuje w ten sposób jak ją ceni. Ten, który chce mieć tanią w utrzymaniu niech weźmie Rosjankę, albo Ukrainkę te są tak "tanie", że potrafią po cichu "obrobić" tanio z całego majątku, wysyłając go do rodzin, które utrzymują na Ukrainie i w Rosji. Dla mnie facet, który żaluje pieniędzy na kobietę, jest zwykłym palantem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 11:56:09

Gdybym spotkała faceta, z takimi wymaganiami, to wyemigrowałabym do innego kraju, żeby znaleźć człowieka, z którym chciałabym spędzić życie. Tego typu wymagania, są conajmniej żałosne. Facet, który myśli o zadbanej kobiecie, że jest za droga w utrzymaniu, zwyczajnie jej nie kocha i nie szanuje. Jeśli ktoś kogoś kocha, chętnie obdarowuje go pięknymi i drogimi rzeczami i prezentami. Facet, który uznałby że jestem dla niego za droga w utrzymaniu, nie miałby u mnie nawet najmniejszej szansy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-17 11:49:19

Bawią mnie tego typu uogólnienia, które są pewnie jakąś średnią statystyczną, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A gdzie w tych badaniach jest miejsce na miłość? O tym nie wspomniał/a osoba prowadząca te badania. Dla mnie te wskazówki są conajmniej śmieszne, niedorzeczne i nieprawdziwe, a także pozbawione tego co w związku jest najważniejsze, czyli miłości. Nie wyobrażam sobie spędzić życie z mężczyzną, który kieruje się takimi poglądami jak wyżej. Jeśli tacy są mężczyźni w Polsce, to gdybym była singielką, poszukałabym prawdziwego mężczyzny za granicą. Do tego "bigosu" brakuje jeszcze dodać tylko, żeby był bogobojnym katolikiem i miał kota. Ha, ha, ha !!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz