Zapytałyśmy facetów, co powinnaś mieć na głowie w dniu swojego ślubu. Odpowiedzieli, że... (nigdy byś na to nie wpadła!)

25 Maja 2017

Mężczyźni zdradzili nam, czy podobają im się tradycyjne welony. A może woleliby oglądać przyszłą żonę w wianku?

ślubna ozdoba na włosy

Dla każdej kobiety dzień jej ślubu jest dniem wyjątkowym. Wreszcie ona może być gwiazdą wieczoru, na którą są zwrócone wszystkie oczy. Pannie młodej przysługuje w tej wyjątkowej chwili prawo na wyłączność, aby wyglądać najpiękniej. Pozostałe kobiety uczestniczące w ceremonii powinny prezentować się ładnie, ale raczej skromnie, aby świeżo poślubiona mężatka wzbudzała najwięcej zachwytów.

Są różne gusta odnośnie sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz ozdoby włosów. W tym ostatnim przypadku wybór wcale nie jest najłatwiejszy. Trzeba go dokonać pomiędzy tradycyjnym welonem, wiankiem z kwiatów, diademem, pojedynczymi ozdobami typu kwiatek oraz brakiem jakichkolwiek ozdób. Decyzja jest tym trudniejsza, że nawet w przypadku „zasłony” jest dostępnych kilka rodzajów: welony długie do ziemi, półdługie, krótkie i hiszpańskie mantyle.

Przede wszystkim trzeba kierować się tym, aby ozdoba pasowała do sukni ślubnej, fryzury oraz typu urody. Jeżeli kreacja jest wystawna, najlepiej w ogóle z niej zrezygnować. Dobrze jest też zasugerować się męskimi opiniami. W końcu w dniu ślubu panna młoda pragnie wyglądać pięknie także dla pana młodego. Jeżeli jeszcze nie podjęłaś decyzji, przygotowałyśmy zestawienie różnych propozycji wraz ze zdjęciami oraz wypowiedziami mężczyzn. Z pewnością Ci ją ułatwią.

Zobacz także: Manicure na ślub: Biały czy kolorowy?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

amama
(Ocena: 5)
2017-05-25 12:11:24

Ja miałam opaskę z kryształków (a'la diadem), wyglądał skromnie ale bardzo efektownie i pasował do koka który miałam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-25 07:58:24

no wcale bym się nie spodziewała, że wybiorą welon!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-25 07:59:35

P.s - ja stawiam na ozdobę w stylu hinduskim (matha patti) lub biały pióropusz. taki prawdziwy, indiański.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-25 07:45:35

A ja miałam czerwoną sukienkę, do której dobralam minimum biżuterii. Nie miałam żadnych ozdób we włosach. Nie cierpię przeładowania, wyrazisty kolor wystarczy :) oczywiście był to ślub cywilny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-25 09:10:47

Też mi się marzy czerwona suknia. I rozpuszczone włosy bez żadnych ozdób, mam kręcone rude włosy które wystarczająco przyciągają uwagę. Nie podoba mi się w ogóle pomysł z welonem albo dziwnie upiętymi włosami sztywnymi od lakieru.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1