Zzieleniejesz z zazdrości, kiedy zobaczysz jej suknię ślubną. Nie uwierzysz, ile kosztowała! (I ile ważyła...)

22 Czerwca 2017

Skąd 23-latka miała na to pieniądze?! Jej nazwisko wszystko tłumaczy.

Victoria Swarovski

Chyba każda kobieta chciałaby się poczuć w dniu ślubu niczym księżniczka. Nie zawsze jest to jednak możliwe, bo bajkowa oprawa ceremonii wymaga sporych funduszy. Niektórzy mają to szczęście, że nie muszą martwić się o pieniądze. Tak jak ona. 23-latka, która zawstydziła wszystkie inne panny młode jedną z najdroższych i najpiękniejszych sukni ślubnych w historii.

Wystarczy ją przedstawić, by wszystko stało się jasne. To Victoria Swarovski, dziedziczka jubilerskiego imperium. Kreacja młodej Austriaczki to nie tylko spełnienie jej marzeń, ale także najlepsza reklama dla rodzinnej firmy. Suknia została szczelnie pokryta charakterystycznymi kryształami Swarovskiego.

Sporo kosztowała i bardzo dużo ważyła

Zobacz również: Liczby nie kłamią: To najpiękniejsza suknia ślubna w historii (Rekord polubień na Instagramie!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

matka
(Ocena: 5)
2017-06-23 19:44:54

Mnie jakoś ta suknia nie przypadła do gustu, poza tym dźwiganie prawie 50kg też nie sprawia przyjemności. Ja stawiam na prostotę i elegancję a tutaj jest za dużo przepychu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 11:31:37

po 1 macie po*ebane tytuly artykulow. po 2 nie zzielenieje, bo suknia piekna ale nie chcialoby mi sie dzwigac 50 kg na wlasnym slubie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 00:47:38

Suknia jak z bajki, ale nawet jakby ktoś mi ją chciał oddać, albo jeszcze do niej dopłacić to i tak bym jej nie założyła. Nie lubię się aż tak rzucać w oczy i cenię sobie wygodę. Tyle kilogramów na sobie na pewno wygodne nie jest, do tego jakby facet chciał mnie przenieść przez próg to chyba by się podemną załamał. Ważyła bym w niej ok. 100 kg. XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewelina
(Ocena: 5)
2017-06-22 12:24:08

Czasem się zastanawiam, czy to powszechne marzenie o "poczuciu się jak księżniczka" nie jest jakimś sposobem na zrekomenspowanie sobie braku uwagi na co dzień. Dla mnie to infantylne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 14:16:58

Nie wiem ale ja nigdy nie marzyłam żeby być księżniczką ani o ślubie w wielkiej białej bezie. Jestem już prawie 5 lat z facetem ale jakoś do ślubu nas nie ciągnie. Jak się kiedyś zdecydujemy to pewnie na cywilny bo uważam że ta szopka z weselem, suknią, salą i innymi pierdołami zdecydowanie za dużo kosztuje. Zastaw się a postaw się. I tak ciotki będą plotkować że wszystko źle, jedzenie niedobre a suknia nie pasuje do figury panny młodej. Bez sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1