REPORTAŻ: Próbowałam zrujnować ślub młodszej siostry. Nie chciałam, by wyszła za mąż pierwsza...

09 Października 2016

Dagmara nie mogła się pogodzić, że tego dnia to nie ona stanie na ślubnym kobiercu.

młodsza siostra wychodzi za mąż

Rodzina powinna się wspierać i to bez względu na okoliczności. Zazwyczaj rzeczywiście kibicujemy swoim najbliższym i cieszymy się z ich sukcesów, ale czasami zazdrość okazuje się silniejsza. Kiedy zaczynamy czuć się gorsi i mniej wartościowi, wtedy złośliwość przesłania nawet największą miłość. Dobrze wie o tym Dagmara, która roku temu przeszła samą siebie, próbując zrujnować wesele bliskiej osoby. Nie potrafiła pogodzić się z tym, że młodsza siostra stanęła na ślubnym kobiercu jako pierwsza.

Dziś szczerze się tego wstydzi i żałuje, ale wydarzenia sprzed kilkunastu miesięcy jeszcze długo będą ciążyć na ich wzajemnych stosunkach. Pomimo tego, ze teraz wspiera siostrę i potrafi cieszyć się jej szczęściem. Co się stało, to się jednak nie odstanie. A trzeba przyznać, że nasza rozmówczyni przeszła wtedy samą siebie. Skąd wzięło się w niej tyle złośliwości i jak próbowała zakłócić ten wielki dzień?

Niech ta historia będzie ostrzeżeniem, że skrajne emocje nigdy nie popłacają. Ona najchętniej wymazałaby wstydliwą przeszłość…

Zobacz również: LIST: „Moja młodsza siostra wpadła i poprosiła o pieniądze na aborcję. Co robić?!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Angel
(Ocena: 5)
2016-10-10 09:35:46

nie wierze. Na prawde istnieją tacy ludzie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 18:52:17

Boże co za zazdrość. W dupach się poprzewracało? Lepiej poczekać na godnego uwagi faceta z dobrym charakterem niż wychodzić za pierwszego lepszego. Twoja młodsza siostra go znalazła pierwsza a ty nie powinnaś jej próbować niszczyć ślubu. Jesteś starsza a głupsza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 15:54:11

Mam ogromną nadzieję, że twoja siostra kiedyś się o tym wszystkim dowie i zerwie z tobą wszelkie kontakty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-09 13:30:19

Jak dobrze że moja starsza siostra jest życzliwa i nie chce namieszać... Wręcz kibicuje naszej miłości i życzy nam jak najlepiej. Wspieramy się- jej wyszła kariera, a mi życie osobiste, na którym jej na razie nie zależy. Mam nadzieje, że wybór jej na świadka na naszym ślubie okaże się najlepszym wyborem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 12:49:02

koszmar... jesteś po prostu wredna i okropna oby tobie też ktoś tak zrobił

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 12:46:44

No moja starsza siostra też próbowała namieszać w moim życiu. Namawiała mnie żebym umówiła się z jej przyjacielem, którego też całkiem dobrze znałam. Akurat byłam sama, więc pomyślałam, że czemu nie. Spotkanie do niczego nie zobowiązuje, a może akurat wyjdzie coś fajnego. No i wyszło, przez co moja siostra zaczęła nas oczerniać wśród wspólnych znajomych (pogratulować inteligencji), o czym bardzo szybko się dowiedzieliśmy. Siostra straciła przyjaciela, ja się wyprowadziłam z domu i praktycznie nie mamy kontaktu. Zazdrość jest niestety paskudnym uczuciem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anabel
(Ocena: 5)
2016-10-09 11:53:32

Miałam dosłownie taką samą sytuacje w życiu. Niestety jednak udało się zepsuć moją sielankę siostrze. Przed wyjazdem na którym mój mężczyzną miał mi się oświadczyć, zrobiła wszystko żeby tak się nie stało. Naopowiadała kłamstw na mojego chłopaka w czego efekcie skłóciła nasze rodziny. Do wyjazdu doszło, tak samo jak do zaręczyn jednak to już nie było to. Rodzina nie gratulowała, a z zaręczynami zostaliśmy sami. Później już robiła wszystko, żeby dalej nas oczernić. Znienawidziłam ją, a do mojej rodziny mam ogromny żal, który nigdy im nie wybaczę. Wierzą jej we wszystko nie widząc o co tak naprawdę jej chodzi... Mam nadzieje, że kiedyś przejrzą... Tak kończy się zazdrość starszej siostry

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 09:16:01

Oby tobie też ktoś bliski kiedyś celowo w życiu namieszał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 09:15:10

"Cudowna" siostra, nie ma co.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 08:58:20

Też mam młodszą siostrę ale nigdy bym się do tego nie posunęła. Nie zależy mi na ślubie, nie wiem czy w ogóle go wezmę a mojej siostrze życzę wszystkiego co najlepsze. Jedyny przypadek kiedy starałabym się żeby nie doszło do ślubu to gdybym wiedziała że jej przyszły mąż jest złym człowiekiem i w jakikolwiek sposób się nad nią znęca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz