Goście weselni zepsuli mój ślub: Pili na umór, dali puste koperty, kradli jedzenie ze stołu (Historie prawdziwe)

01 Kwietnia 2017

Czy polskie wesela zawsze muszą kojarzyć się z obciachem?

goście weselni

Polskie wesela często stanowią powód do żartów. Wszystko przez mało chlubne zachowanie gości weselnych, którzy piją na umór, robią z siebie pośmiewisko podczas oczepin i nie potrafią się zachować w wielu sytuacjach. Do innych przewinień, które bardzo często się zdarzają, można zaliczyć dawanie pustych kopert, przychodzenie z małymi dziećmi, chociaż nie były zaproszone i sprośne żarty kierowane do państwa młodych. Polskie wesele to obciach, wieś i buractwo – mówią niektórzy. Nie brakuje jednak osób, które bardzo lubią podobne imprezy. Na swoją obronę dodają, że są one doskonałą okazją do rodzinnego spotkania i integracji. Niestety, przeważają negatywne opinie. Są osoby, które wręcz żałują, że wyprawiały wesele. Najpiękniejszy dzień w ich życiu zamienił się w jeden z najgorszych.

Publikujemy wyznania osób, które opisują niewybaczalne zachowania swoich gości.

„Od czasu wesela mojej kuzynki stanowczo jestem za nieprzyprowadzaniem dzieci na wesela. Chociaż nie wiem, co jest bardziej skandalicznie: zachowanie dzieci czy ich rodziców – bez słowa sprzeciwu spełniających żądania swoich pociech. Na weselu kuzynki dzieci chciały bawić się balonikami. Pomysłowi rodzice odczepiali je od dekoracji. W pewnym momencie cały boczny sznur balonów opadł na stół i jedzących ludzi. Koszmar”.

„Na jednym z wesel, w których brałam udział, kilkoro nastolatków spiło szesnastoletnią dziewczynę. Wszyscy młodzi siedzieli przy jednym stole, więc rodzice nie zawsze wiedzieli, co się dzieje. Pijana nastolatka w pewnym momencie zwymiotowała na stół. Zabrali ją do łazienki i tam powtórzyła akcję, a tak mocno przyczepiła się do umywalki, że w końcu wyrwała ją ze ściany. Łazienka była zabrudzona i chyba przez godzinę panie musiały chodzić na zewnątrz za potrzebą. Z kolei na sali obsługa miała ambaras z doprowadzeniem stołu do porządku. A rodzice tej dziewczyny? Nie przejęli się za bardzo problemem. Zajmowali się nią obcy ludzie”.

Zobacz także: Nie chciałabyś być świadkową takiej panny młodej. Przeczytaj, czego ŻĄDA od swoich druhen!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Madzia
(Ocena: 5)
2017-04-29 11:34:37

Aż trudno mi uwierzyć w niektóre z tych historii, zwłaszcza to o przesuniętych oczepinach, bo się koleś chciał oświadczyć... Że też wodzirej na to poszedł! U nas całą oprawą wesela zajmował się zespół The Good Sound, pełen profesjonalizm i kultura, wiem że w życiu nie dopuściliby do takiej sytuacji!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-04-03 20:58:49

Nikt serio nie skomentuje tej sytuacji, gdzie siostra panny młodej poszła spać? Bez przesady, może dziewczyna naprawdę już zasypiała czy źle się czuła. Nie wypada? Może i, ale lepiej, żeby usnęła na stole?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-03 09:50:39

Na naszym weselu siostra męża się nie pojawiła, bo "małe dziecko zobowiązuje, a jedzenie nie jest przystosowane dla karmiących". Nie skorzystała nawet z oferowanej pomocy opieki nad dzieckiem i jeszcze potem wszystko skrytykowała, że nie chcieliśmy dla niej gotować oddzielnego jedzenia i nikt nie chciał zaopiekować się jej dzieckiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-01 18:01:51

Jak czytam tego typu artykuły to zastanawiam się kogo ci ludzie zapraszają na swoje wesele... wcześniej nie mieli świadomości, że coś z takimi typkami jest nie tak? Dziwne. Chyba że wyznają zasadę zapraszania wszystkich, "bo wypada"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-01 13:52:19

Na moim ślubie i weselu było nawet mniej niż 40 osób.sami dorośli.bylo normalnie,kulturalnie.kolacja,muzyka,wino.nikt nie nie schylac,nie narobił wstydu.zabawa była do 3 rano.mozna? Można.zapraszasz ludzi których chcesz.a nie byle kogo bo trzeba się pokazać i nie wypada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-01 10:11:46

Dlatego ja nie chcę wesela.. Kilkadziesiąt tysięcy wydanych na żenującą noc. Znam swoją rodzinę i wiem że tak by było.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-01 04:39:10

Bigamia to posiadanie o jedną kobietę za dużo. Małżeństwo to dokładnie to samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-01 08:30:56

jak jest sie takim burakiem, to nic dziwnego, że nie można znaleźć nawet jednej kobiety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-02 00:36:00

jak jest sie takim pasztetem to nic dziwnego, że nie można znaleźć nawet jednego mężczyzny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
do anonima z 00:36
(Ocena: 5)
2017-04-02 18:23:37

jak jest się takim pasztetem jak ty? o jej, bardzo ci współczuję. ale świat jest pełen buraków, może jakiś cię zechce. swoją drogą ciekawa będzie z was para - pasztet i burak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 18:30:18

męska logika - zachowuje się jak burak, obraża się za to, że ktoś nazwie go burakiem :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-01 01:34:11

Totalna wiocha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz