Nowy ślubny trend: Ściana z DONATÓW na weselu (Wyprze tradycyjny szwedzki stół?)

19 Września 2016

Tą słodką dekoracją zachwycisz wszystkich gości!

ściana z donutów

Donaty to tradycyjne amerykańskie pączki z dziurką w środku, oblane kolorowym lukrem. Nie należą ani do zbyt zdrowych przysmaków, ani niskokalorycznych, ale ostatnio znalazły nowe zastosowanie. Można zrobić z nich dekoracyjną ścianę na weselu, która zastąpi popularny, szwedzki stół z kawą, herbatą i ciastem. Pomysł zawitał do nas z Ameryki, a na Instagramie już można odnaleźć mnóstwo inspiracji. Jeżeli chcesz, aby Twoje wesele wyróżniało się, a jednocześnie pragniesz zaskoczyć swoich gości kulinarnie, ściana ze słodkimi przekąskami na pewno spełni to zadanie.

Donaty zawieszone na ścianie mogą realizować dwie funkcje. Pączki doskonale posłużą jako dekoracja, ale także jako przysmak do jedzenia. Najlepszym pomysłem wydaje się połącznie obu pomysłów, tym bardziej, że samym widokiem narobimy gościom smaku, a i tak znalazłoby się kilku śmiałków, którzy bez pytania skonsumowaliby smakowitą dekorację. Kelnerzy mogą w trakcie wesela uzupełniać braki na ścianie.

Niektórzy robią na swoich weselach kącik dla dzieci. Ściana z donatów na pewno je zachwyci i zajmie ich uwagę na długo. W zależności od kreatywności młodej pary, można ustawić taką ścianę w różnych miejscach. Ciekawym pomysłem jest też zrobienie napisu z pączków. Lukier i posypkę można dobrać kolorystycznie do motywu przewodniego.

Jak wykorzystać ten trend? To zależy wyłącznie od Was. Jednak nasza galeria z pewnością pomoże w odnalezieniu inspiracji.

Zobacz także: Muzułmańskie panny młode: Ich suknie są tak piękne, że sama chciałabyś je założyć!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-19 20:52:15

D O N A T O W ?! wy tak na serio!?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
she
(Ocena: 5)
2016-09-19 09:42:39

fajny pomysł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1