Poradnik dla początkujących: Jak być dobrą żoną?

13 Grudnia 2015

Co robić, by mąż za tobą szalał i nie utracił zainteresowania Twoją osobą?

jak być dobrą żoną

Niedawno się pobraliście. Jesteście szczęśliwym, dopasowanym małżeństwem, układa wam się doskonale i wciąż pełno w waszym związku namiętności. Być może zastanawiasz się, czy tak będzie zawsze. Niekoniecznie, jeśli w porę nie zadbacie o to, co was łączy. Z czasem intymność spada prawie w każdym małżeństwie – i, niestety, 20-letnich rozwódek jest coraz więcej. Możesz jednak sprawić, że twój mąż nie straci tobą zainteresowania – teraz, za miesiąc czy za kilka lat. I upewnić się, że wasze kontakty seksualne wciąż wam obojgu będą dostarczały wielu wrażeń (a twój ukochany nigdy nie oderwie od ciebie rąk). Jak sprawić, by mąż za tobą szalał i nie stracił zainteresowania, o tym w artykule.

Pielęgnujcie waszą miłość romantyczną

Romantyczne są zazwyczaj początki związku, a kiedy się zakochujesz, twój organizm przeżywa prawdziwy wstrząs. Z czasem związek osiąga stabilizację, by stać się relacją pełną, kompletną. Bogdan Wojciszke, autor „Psychologii miłości” zauważa, że wiele związków nie wykracza poza romantyczne początki. Prawda jest również taka, że właśnie ten romantyzm jest w związku najbardziej potrzebny, najprzyjemniejszy i najchętniej się do niego wraca. Warto o tym przypomnieć partnerowi. Jeśli w jego zachowaniu próżno szukać już romantyzmu, przypomnij mu o nim sama. Wieczorny spacer, randka poza domem czy wzajemne obdarowanie się prezentami na długo zapewnią wam wysoką temperaturę w związku. Pamiętaj, że romantyczna może być nawet... ładna sukienka zamiast znoszonych, wyciągniętych ubrań.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-13 16:15:46

re: Poradnik dla początkujących: Jak być dobrą żoną?

to sa bardzo dobre rady :) Wlasnie na tym to plega, ze kobieta nawet w malzenstwie nie pzrestaje o siebie dbac i jest dalej tajemnicza, dalej ja trzeba zdobywac. Niektorzy mysla, ze malzenstwo to codziennie zap... w domu, ciagle gotowanie sprzatanie i ze tym sie zdobedzie mezczyzne. To nieprawda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-13 13:14:54

re: Poradnik dla początkujących: Jak być dobrą żoną?

Myślę, że te rady są mądre.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1