Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”

19 Czerwca 2018

Ich zdaniem narzeczony się nie popisał.

skromny pierścionek zaręczynowy

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego to jedno z najbardziej stresujących doświadczeń w życiu mężczyzny. I nic w tym dziwnego, bo przeciętny facet raczej nie zna się na biżuterii. Swoje robi też jego symboliczne znaczenie oraz cena. Wartość finansowa ma być odzwierciedleniem tego, jak bardzo cię kocha. Jeśli poskąpi - widocznie aż tak bardzo mu nie zależy.

Zobacz również: Oto NAJDROŻSZE pierścionki zaręczynowe w Polsce. Cena dochodzi nawet do 200 tys. zł!

To oczywiście nie musi być prawda, ale faktem jest, że byle czym przeciętnej kobiety zadowolić się nie da. Błyskotka ma być taka, by było się czym chwalić przed rodziną i przyjaciółmi. Zdaniem komentatorów tym razem jest inaczej. Blogerka pochwaliła się zaręczynami, a fani, zamiast jej gratulować - wytykają skąpstwo jej partnerowi.

Ich zdaniem ten pierścionek to raczej powód do wstydu, a nie dumy. Jest zdecydowanie zbyt skromny i ma kiepsko świadczyć o łączącym parę uczuciu. Gdyby narzeczony naprawdę ją kochał i nadawał się na męża - kupiłby coś bardziej spektakularnego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 13:26:58

Ten pierścionek wtopił się w gruby paluch. stąd wygląda brzydko. Ledwo perłę widać w tym tłuszczu. Pierścionek wcale brzydki, ale zdecydowanie za mały. Niech no tylko spuchną jej dłonie....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-09 10:02:35

Przeżyliśmy szczęśliwie 51 małżeńskich lat.Pierścionka zaręczynowego nie było wcale,byliśmy biedni,zaczynaliśmy pracować.Lubię biżuterie imam kilka pierścionków,pierwszy kupiliśmy wspólnie ok.2 lata po ślubie.Można?....Ważny jest człowiek,a nie błyskotka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-27 13:16:58

Pierścionek powinień się podobać przyszłej pannie młodej i być w cenie adekwatnej do zarobków. Nie wyobrażam sobie, żeby mój facet brał kredyt albo biedował bo kupił coś drogiego. Ma być ładny idany szczerze. A wygrawerowane ich ksywk iz tyłu są urocze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gosc
(Ocena: 3)
2018-06-21 15:36:03

A ja rozumiem. Ja tez nie lubię przesadnych dodatków.uważam je za tandetne mimo wysokich wartości. Widać, ze te co komentują, sa puste, bo liczy sie dla nich tylko wielkość i wartosc prezentu. A ciekawe co by zrobiły, jak facet kupilby pierścień wielki jak pięść za krocie, a potem przyszedł i powiedział ze nie ma na chleb...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-20 12:49:19

nie w moim guście, ale może ona takie lubi. Widać, że jest szczęśliwa a takie komentarze to od zazdrosnych co chłopa ni majo albo nie chce im dać pierścionka. Przecież to nie zawody

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marie Rose
(Ocena: 5)
2018-06-20 12:34:29

Racja, mały i według mnie niezbyt ładny, ale ważne, żeby się jej podobał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-19 19:45:03

Ja osobiście nie lubię żadnej biżuterii. Nie noszę kolczyków (nawet nie mam przekłutych uszu), żadnych wisiorków czy bransoletek. Kiedyś nosiłam zegarek, ale od czasu telefonów komórkowych pozbyłam się tego balastu. Więc jak doszło do wyboru pierścionka sama wybrałam bardzo skromny, mały. Nosiłam go tylko kilka miesięcy, do ślubu i to żeby zrobić przyjemność narzeczonemu. Po ślubie nosiłam tylko obrączkę i to też skromną. W ciąży jak puchły mi palce zdjęłam, i tak jakoś nie włożyłam przez kolejne 20 lat. Ostatnio całą biżuterię, którą mam po babci i mamie podebrała mi moja prawie dorosła córka. Tylko dalej pierścionek i dwie obrączki leżą w pudełeczku. I jakoś mi tego nie brakuje do szczęśliwego małżeństwa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-19 19:17:51

Perła w pierścionku zaręczynowym przynosi pecha, podobno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-19 18:49:39

Pytanie jak ona go włożyła i jak zdejmie :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-19 15:13:53

Pierścionek nie jest malutki, tylko ona ma monstrualne palce. Nie liczy się cena czy liczba karatów, ważne, żeby pierścionek był dopasowany do dłoni i stylu wybranki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz