Najnowsze trendy ślubne

16 Sierpnia 2015

Co będzie hitem podczas tegorocznego wesela? Warto sprawdzić, jakie ślubne trendy są teraz na topie.

panna młoda

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Doskonale wiedzą o tym specjaliści z tej branży, którzy na organizacji ślubów i wesel zarabiają krocie. W zasadzie co roku pojawia się jakaś nowinka. Co obecnie jest na topie? Warto sprawdzić, szczególnie jeśli ślub i wesele przed tobą.

Pokaz iluzjonisty

Fajerwerki o północy? Wciąż są modne, młodzi coraz częściej decydują się jednak na co innego: pokaz iluzjonistyczny. Podczas wesela magik prezentuje swoje najlepsze sztuczki, co w oryginalny sposób umila czas świeżo upieczonym małżonkom i ich gościom; iluzjonista zazwyczaj do zabawy zaprasza pannę i pana młodego, a także biesiadników. Pokazy iluzjonisty to frajda zwłaszcza dla dzieci, które podczas zabawy weselnej zwykle szybko zaczynają się nudzić.

Fotobudka

Obecność kamerzysty i fotografa na weselu jest dziś standardem. Nowość to natomiast fotobudka. Fotobudki często znajdują się w galeriach handlowych, na lotniskach i dworcach. Ślubne zdjęcia z fotobudek są ciekawą pamiątką – zwykle robi się je na luzie, z wykorzystaniem ciekawych gadżetów, np. peruk, okularów, kapeluszy, kolorowych szalików, wstążek itp. Pozowanie do zdjęć zapewni biesiadnikom sporo humoru i radości. Dzięki fotobudce goście weselni będą mieli oryginalną pamiątkę.

Tort z muffinek

Trudno wyobrazić sobie wesele bez tortu – najczęściej pojawia się o północy, nierzadko przystrojony figurkami albo racami. Najnowszym trendem jest jednak tort w formie babeczek (muffinek, cupcakes). Babeczki dają szerokie pole do popisu, a zrobione przez sprawnych i kreatywnych cukierników bywają prawdziwymi dziełami sztuki! Mogą mieć dowolny kolor, kształt, fakturę. Można je dodatkowo fantazyjnie ozdobić. Tort z muffinek pięknie się prezentuje – zwłaszcza na zdjęciach. Jest tylko jeden minus: parze młodej odpada przyjemność ukrojenia pierwszej porcji…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-16 18:03:28

re: Najnowsze trendy ślubne

Najbardziej nienawidziłam wesel jako dziecko przez nudę :) Dlatego u mnie był kącik dla dzieci z watą cukrową i popcornem, były diademy dla dziewczynek i korony dla chłopców, ładnie przystrojony placyk zabaw. Poza tym sam ślub odbył się na zewnątrz, były krzesełka i łuk, białe ławki i stoliki z lampionami, kwiatami. Wyszło świeżo i nikt się nie nudził :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-16 15:05:45

re: Najnowsze trendy ślubne

miałam slub w tamtym roku i mielismy fotobudkę, tort z babeczek, słodki kącik z fontanna czekoladową i wiejski stół. wszyscy byli zadowoleni z atrakcji. najbardziej gościom spodobała się fotobudka. Robili sobie zdjęcia jak szaleni i wklejali je do księgi z małą sentencją od siebie. świetna pamiątka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-16 10:46:32

re: Najnowsze trendy ślubne

Jaki fajny artykuł nareszcie ! :) Dużo fajnych pomysłów, które by mi do głowy nie wpadły

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xoxoxox
(Ocena: 5)
2015-08-16 09:44:41

re: Najnowsze trendy ślubne

Z tego wszystkiego to polecam tylko foto budkę, to się na prawdę sprawdza. Reszta to tylko zbędny wydatek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-16 09:04:15

re: Najnowsze trendy ślubne

Jak na jarmarku pizza popcorn... Slub to elegancka uroczystość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1