Idealne zaręczyny? Ten facet je zrealizował (VIDEO)

02 Marca 2018

Ty też powiedziałabyś TAK!

zaręczyny

Gdy młoda kobieta wyobraża sobie swoje zaręczyny, schemat zazwyczaj jest podobny: ukochany mężczyzna klęka przed nią, wyciąga wspaniały pierścionek, wyznaje jej miłość i prosi o rękę. Im romantyczniej, tym lepiej.

Lista najbardziej spektakularnych zaręczyn świata robi wrażenie. Trafili na nią mężczyźni, którzy oświadczyli się swojej partnerce w telewizji (na żywo!), w radiu czy na łamach gazety. Hitem sprzed lat była także rozprawa naukowa napisana przez pewnego fizyka pod tytułem: „Interakcje pomiędzy dwoma ciałami w ujęciu długookresowym”, tak zakończona: „Zakładana wartość szczęścia z dużym prawdopodobieństwem wzrośnie. Biorąc pod uwagę te wyniki, autor proponuje Christie kontynuowanie badania. Odpowiedź badanego powinna być podana poniżej: TAK lub NIE”.

Obecnie żyjemy jednak w dobie Internetu, więc wielu mężczyzn decyduje się poprosić partnerkę o rękę, wykorzystując do tego właśnie to narzędzie. O ile oświadczanie się na Facebooku czy Instagramie nie jest dobrym pomysłem, o tyle przygotowanie niespodzianki za pośrednictwem YouTube - już tak. Oczywiście trzeba wiedzieć, jak zrobić to dobrze.

Pewien vloger poprosił swoją partnerkę o rękę w mistrzowski sposób. Jego pomysł na zaręczyny określany jest w Sieci mianem "najlepszego na świecie". Co takiego wymyślił? Przede wszystkim wybrał odpowiedni moment, a mianowicie urodziny swojej ukochanej. Wokół tej okazji stworzył następnie cały misterny plan. Najpierw wręczył dziewczynie niewinny prezent w postaci słodkości i... skoku ze spadochronem. To, co wydarzyło się po lądowaniu na ziemi, musicie jednak obejrzeć same.

Uwaga - będzie wzruszająco!

Zobacz także: Lepiej wyjść za mąż bez miłości niż być starą panną (Historia Agaty)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anika
(Ocena: 5)
2018-03-20 15:21:17

Moje zaręczyny były w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym. Ja wyszłąm z tunelu rozczochrana bo wiadomo wiatr tam wieje silny.. A ten mi tu klęka.. Zaskoczona byłam i nieprzygotowana.. Ale przyjęłam zaręczyny. Trochę inaczej sobie wyobrażałam tą chwilę ale to nieważne, ważne że to zrobił

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pyza89
(Ocena: 5)
2018-03-03 15:32:23

Końcówka wzruszająca, ale facet i tak trochę narcyz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
h,m
(Ocena: 5)
2018-03-02 11:02:41

rzeczywiście piękne :) a myślałam, że zrobi to w powietrzu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1