„Moja żona była brzydką panną młodą”

01 Czerwca 2017

Faceci szczerze wypowiedzieli się na temat wyglądu swoich żon w dniu ślubu.

wygląd panny młodej

Przyjęło się mówić, że panna młoda jest najpiękniejszą kobietą na weselu, ale to stwierdzenie w wielu przypadkach mija się z prawdą. Chociaż kobiety w dniu ślubu mają ten charakterystyczny błysk w oku i wyczuwa się od nich szczęście, nie zawsze prezentują się dobrze. Winny jest zły dobór sukni, niestaranny makijaż, niedopasowana fryzura oraz wiele innych szczegółów, które mają znaczenie.

Panna młoda w dniu zamążpójścia znajduje się pod obstrzałem oczu. Wszystkie zaproszone kobiety uważnie lustrują jej kreację i ogólną prezentację. Każda, najmniejsza nawet wpadka, nie pozostanie niezauważona. Również pan młody jest żywo zainteresowany wyglądem swojej wybranki. Faceci nie przyznają się do tego otwarcie, ale tworzą swoją wizję i nierzadko bywają rozczarowani tym, jak ubrała się i uczesała panna młoda.

O wrażenia z dnia ślubu zapytałyśmy znajomych mężczyzn. Znalazłyśmy też kilka wypowiedzi na forach internetowych. Wynika z nich, że oblubieńcy mają sporo zastrzeżeń... Wszystkie imiona wypowiadających się facetów zostały zmienione.

Dominik

Moja żona wymyśliła sobie, że założy do ślubu doczepy z naturalnych włosów. Fryzjerka przytwierdziła je jednak tak nieumiejętnie, że widać było które są jej, a które nie. Podczas wesela P. pytała mnie, jak wygląda, a je ciągle powtarzałem, że pięknie. Nigdy jeszcze tak nie nakłamałem.

Olek

Zawsze ceniłem w S. skromność i prostotę w sposobie ubierania się, ale w dniu ślubu oczekiwałem czegoś wystrzałowego. Ona tymczasem założyła skromną, białą sukienkę przed kolano, nie miała żadnych ozdób we włosach, żadnej biżuterii. Wyglądała po prostu ubogo i wszystkie dziewczyny ją przyćmiły.

Zobacz także: Najpiękniejsza panna młoda PLUS SIZE w historii: Idealnie dobrała kreację ślubną do swojej figury! (Koniecznie zobaczcie)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-02 08:08:15

Ta moda na wianki jest okropna. To właśnie wianek symbolizował czystość zachowaną do ślubu, welon zaś miał chronić przed " złym spojrzeniem" tak w skrócie - a kobiety wybierają to jako "alternatywę" Najgorsze jest to jak kupią sobie plastikowy wianuszek, do sukienki "księżniczki" albo syrenki. Wymaluje się, buty na wysokim obcasie i wianek nie wiadomo do czego. A najlepiej jak wesele w stylu rustykalnym i lampiony przed młodymi, wygląda to jak na cmentarzu. Ok. rozumiem zwiewną delikatną sukienkę, wianek z żywych kwiatów, wesele w klimatycznej sali a w Polsce zawsze wszystko jest z innej parafii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-03 16:17:05

"Najlepiej" wygladaja panny mlode z wiankiem i w widocznej ciazy xDDDDDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-02 08:03:57

Powiem tak, nikt nie doradzi tak dobrze jak własny narzeczony. Mama wiadomo zrobiłaby z Ciebie księżniczkę, zaiwstne koleżanki ubiorą Cię w "syrenkę". Siostra przytkanie że jest ok żeby nie było przykro itd. Często chodzę na wesela i nie raz zastanawiam się czy Panny Młode miały lustra w salonach jak wybierały sukienkę. Mimo że mój narzeczony nie jest stylistą itd. to tylko on doradził mi tak dobrze z wyborem fasonu i koloru sukni. Jedynym elementem zaskoczenia dla niego będą detale ( koronki, zdobienia).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-02 08:52:54

Dokładnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-02 09:46:01

O jaka alfa i omega się znalazła. A może z boku to ty będziesz dla kogoś jak wieśniara wyglądać? Mnie też się wiele sukien ślubnych nie podoba, ale ma się ona podobać przede wszystkim pannie młodej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-02 13:04:42

Mówisz że fason "syrenki" dla kobiety z figurą " jabłko" jest ok ? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mim
(Ocena: 5)
2017-06-05 13:09:04

Współczesna syrenka dla jabłka? Nie ma problemu. Najczęściej syreny mają wszytse fiszbiny , wiązania gorsetowe i można jabłko spokojnie w syrenie wymodelować. Czy będzie jej wygodnie - pewnie nie, czy będzie jej pasować ta suknie - przy dobrych fiszbinach, kroju gorsetu -pewnie tak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
polka
(Ocena: 2)
2017-06-01 22:29:49

Opowieść Przemka genialna. To kogo wy zaprosiliscie na wesele ze nie wiedzieli ktora to panna mloda? Obcych z ulicy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-02 00:51:06

a o osobach towarzyszących to nie słyszałeś/aś?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-01 20:41:49

Morał z tego taki: to głupi przesąd, że pan młody nie powinien oglądać przyszłej żony przed ślubem. Przecież mógłby coś doradzić. Druga kwestia, a jak panowie wypadli? Tak idealnie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-01 22:06:10

Taaa facet doradzi kobiecie jak ma się ubrać :D ha ha ha... po prostu trafiło na wyjątkowo pozbawione dobrego smaku kobiety i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
haha
(Ocena: 1)
2017-06-01 19:30:53

Te komentarze chyba pisała kobieta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz