Przygnębiająca historia Magdy: „Mój były się żeni”

13 Kwietnia 2017

Dziewczyna jest zrozpaczona i planuje zemstę podczas ślubu.

ślub byłego faceta

Odwzajemniona miłość to dar, który rzadko doceniamy. Często uznajemy, że po prostu nam się należy. Dopiero gdy go tracimy, przekonujemy się, jakie miałyśmy szczęście. Zwłaszcza w przypadku bezpowrotnej straty.

Nigdy nie możemy mieć pewności, że piękne chwile będą trwać już zawsze. Z całą mocą uświadamiamy to sobie, kiedy ukochany dopuszcza się zdrady albo porzuca nas. Niektóre kobiety potrafią wybaczyć i walczą o powrót mężczyzny, jednak nie wszystkie mogą się zdobyć na podobne działanie. Zdarza się też, że facet nie chce wchodzić jeszcze raz do tej samej rzeki. Kobiecie pozostaje wtedy tylko jedno wyjście – zapomnieć. Niestety to nie takie proste. Gdy dowiaduje się, że ukochany znalazł sobie inną albo – co gorsza – bierze ślub, często rozdrapuje rany.

Magda niedawno dostała zaproszenie na ślub. Kiedy zobaczyła, kto będzie szczęśliwym panem młodym, prawie się załamała. Patryk – jej były – poprosił o rękę inną dziewczynę. Informacja ta przywołała wspomnienia o ich związku i bardzo zabolała Magdę, która nigdy nie przestała kochać swojego eks.

Zobacz także: Persona non grata. Czy zapraszać byłych partnerów na ślub?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (43)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 19:43:43

wszystko super, ale nie biala suknia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonimowa
(Ocena: 5)
2017-04-14 19:18:17

Kto w ogóle zaprasza byłą na swój ślub? Jeśli z nią zerwał i nie dawał oznak zainteresowania, to po kiego grzyba jeszcze musiał jej dokopać tym zaproszeniem? Ja bym zwyczajnie nie poszła - po co patrzeć na szczęście eksia? Lepiej umówić się z przyjaciółką i wypić kielicha. A co do sukni, byłam na weselu na którym siostra (!) Panny młodej ubrała suknie krótką, ale białą, łudząco przypominającą skróconą suknie ślubną a'la księżniczka. Nie było to eleganckie a sama panna młoda była wyraźnie zmieszana ta sytuacja. Ale ty chcesz wywołać taki efekt. Tylko po co Ci to? Zamiast planować zemstę godną prześladowcy daj innym żyć i cieszyć się ważnym dniem. A jeśli nawet jest on spowodowany wpadką, co z tego - to nie z tobą wpadł. Zrobisz tylko cyrk, niestety z samej siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 15:22:39

Jasne, idź w białej sukni zrobiona na bóstwo. Wtedy nie tylko twój były upewni się w tym że dobrze zrobił zrywając z wariatką ale i pokażesz wszystkim swój brak klasy i ośmieszysz się. Świetny pomysł. Mam nadzieję że cie wytarga za te zrobione kudły, wywali za drzwi i powie że nie chce więcej widzieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 14:40:53

Bez sensu, sama siebie ośmieszysz. Ja na Twoim miejscu w ogóle bym tam nie szła, a jeśli już musisz tam iść w białej sukience, to chociaż nie do ziemi, bo to będzie ewidentne, że robisz to specjalnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 14:34:27

Tyś się Adele nasłuchała, czy co? :P Nie, serio, ośmieszysz się tą białą sukienką. To widać jak ktoś próbuje przyćmić pannę młodą, nikt takich osób pozytywnie nie komentuje. Najlepiej żebyś w ogóle nie szła, po co masz się ranić i patrzeć na ich ślub. Nie rozumiem po co ci wysłał zaproszenie, nie powinien tego robić. Ale nawet jeśli zrobił to na złość, to ty się ośmieszysz z tym swoim planem. On się ożeni i będzie się bawił ze swoją żoną a ty będziesz udawać pannę młodą z wynajętym gachem. No proszę cię...... W nerwach zawsze kusi na takie "zemsty" ale one się udają tylko w komediach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-13 22:49:56

Trochę już pożyłam i trochę różnych przypadków widziałam... jeśli ktoś cię zostawił a potem zerwał kontakt to znaczy, że nie jest zainteresowany znajomością. Jeśli zabiegałaś o faceta po rozstaniu i nie był zainteresowany to znaczy, że chociażbyś wyglądała jak milion dolarów to w jego oczach nie jesteś interesująca. Pewnie cię zaprosił, żebyś wiedziała że nie masz szans albo uzgodnił ze swoją przyszłą żoną, która wie że nie jesteś dla niej zagrożeniem że cię zaprosi, bo zwyczajnie chciała poznać wariatkę z przeszłości :) Po tym co napisałaś... wnioskuję, że kopnął cię w d. bo byłaś niedojrzała, samolubna i pewnie psychiczna. A jak przyjdziesz w białej sukni, tylko go utwierdzisz w przekonaniu, że całe szczęście że już nie ma z tobą nic wspólnego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 09:41:40

popieram

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Justyna
(Ocena: 5)
2017-04-13 22:35:50

Zalosna..dobrze ze facet z nia zerwal...paskudny charakter!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-13 21:35:41

Mam nadzieje ze ktoś Ci tak kiedyś zrobi na Twoim weselu, ze ktoś zepsuje Ci najpiękniejszy dzień w Twoim życiu tak jak Ty chcesz zrobić. Z Twojej wypowiedzi Mam wrażenie ze masz 15 lat.. żałosne i dziecinne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 11:11:06

tylko... kto by ją chciał? ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-13 20:09:19

Może biała suknia to przesada, bo dasz jasno do zrozumienia, że robisz jej na złość i wychodzi twoja żółć, jak napisano wyżej. Ale ecru będzie idealne :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-13 14:46:29

Po co zapraszac byla dziewczyne na slub.A ty miej troche klasy i nie idz tam skoro bylisxie tyle lat a pn nic nie wspominal to znaczy ze cie nie kochal na tyle .Miej troche klasy i odpusc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz