Najmniejsza para Wielkiej Brytanii wzięła ślub! Podoba Wam się suknia panny młodej?

18 Sierpnia 2016

Laura Whitfield i Nathan Phillips cierpią na karłowatość. Ich syn także urodził się z zaburzeniami wzrostu.

Laura Whitfield i Nathan Phillips

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o najniższej parze świata. Paulo Gabriel da Silva Barros i Katyucia Hoshino mają razem 175 cm wzrostu, co zagwarantowało im wpis w „Księdze Rekordów Guinnessa”. Przypomnijmy ich urocze zdjęcia:
Najniższa para na świecie: Mają 175 cm wzrostu. Razem!


Par, cierpiących na karłowatość, jest na świecie więcej. Jak donosi thesun.co.uk, kilka dni temu Laura Whitfield i Nathan Phillips powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Świeżo upieczeni małżonkowie uchodzą za najniższych zakochanych w Wielkiej Brytanii.


- Poznaliśmy się w 2012 roku. Od razu wiedziałam, że to Ten Jedyny. Niestety Nathan nie kwapił się z oświadczynami, więc sama poprosiłam go o rękę w obecności jego rodziców. Oczywiście zgodził się zostać moim mężem. Miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży, więc musieliśmy odłożyć nasze ślubne plany. Nathan Junior również urodził się z karłowatością, ale mam nadzieję, że nasz przykład pokaże mu, że mimo niskiego wzrostu można wieść normalne życie – wyznaje Laura. Dodaje również, że najwięcej problemu podczas przygotowań do ślubu przysporzyło jej poszukiwanie idealnej sukni ślubnej.


- W salonach nie mieli kreacji na mój wzrost. Niektórzy zachęcali mnie do mierzenia sukienek szytych dla małych dziewczynek, ale nie czułam się w nich dobrze. W końcu wymarzoną suknię ślubną znalazłam w salonie Susan’s Bridal Shop w Sunderland.


Zobaczcie jak najniżsi państwo młodzi z Wielkiej Brytanii prezentowali się na swoim weselu. My życzymy im miłości na nowej drodze życia!


Polecamy także: Wieczór panieński w domu: 7 gier i zabaw, które błyskawicznie rozkręcą imprezę!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-19 12:09:55

Suknia piękna, ale rzeczywiście świadome powiększanie rodziny z tak wielką szansą na odziedziczenie choroby, to mocno dyskusyjna kwestia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-18 09:36:27

świadome skazywanie dzieci na zycie z chorobą powinno być karane

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-18 06:57:48

Nieodpowiedzialni ludzie, płodzić dziecko wiedząc że jest wysokie ryzyko że będzie chore. Skazywać je na niepełnosprawność i cierpienie - świadomie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1