Oświadczyny, o których mówi cały świat. Dziewczyna wylądowała w szpitalu z pierścionkiem w pochwie

12 Lipca 2018

„To obrzydliwe, ale też trochę romantyczne” - twierdzi lekarz.

oświadczyny

Coraz głośniej mówi się o tym, że współcześni faceci są wyjątkowo mało zdecydowani. Przeraźliwie boją się odpowiedzialności i między innymi dlatego z roku na rok spada liczba zawieranych małżeństw. Nic więc dziwnego, że niektóre z nas biorą sprawy w swoje ręce i oświadczająca się kobieta przestaje już kogokolwiek dziwić. Nie wszystkim takie równouprawnienie się podoba, ale czasami to jedyny sposób.

Zobacz również: Internautki wyśmiały jej pierścionek zaręczynowy. „Gdybym dostała coś takiego, od razu bym go rzuciła”

Efekty bywają jednak opłakane, na co najlepszym dowodem jest przypadek ujawniony przez doktora Adama Kay`a, jednego z bohaterów brytyjskiego programu „Młodzi lekarze”. W swojej książce pt. „To będzie bolało” medyk wspomniał historię jednej ze swoich pacjentek, która także postanowiła poprosić swojego wybranka o rękę. W bardzo oryginalny sposób.

Ukochany nie zdążył nawet odpowiedzieć, kiedy ta musiała szukać pomocy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Źródłem problemu okazał się pierścionek zaręczynowy ukryty w niecodziennym miejscu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 23:13:22

Normalnie zbudowana kobieta jest w stanie wyciągnąć tego typu przedmiot z każdego miejsca pochwy. Nie zrobi tego jedynie wtedy, kiedy tego nie wie i to doprowadzi do stresu i paniki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 13:32:14

No to nieźle :D ta historia jest tak niewiarygodna, że nie zdziwiłabym się jakby okazało się, że ten lekarz wymyślił ją na potrzeby książki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 10:05:02

Czyli kupiła sobie pierścionek i zapytała go czy się z nią ożeni? Jeżeli już chciała się oświadczać jemu to chyba powinna kupić coś dla niego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1