Mężczyźni wskazali najpiękniejsze OBRĄCZKI ŚLUBNE – Poznaj ich TOP 10!

25 Października 2016

Czy ich gust pokrywa się z Twoim?

obrączki

Trudno o bardziej wzruszającą chwilę podczas ceremonii zaślubin niż ta, kiedy państwo młodzi wsuwają sobie na palce obrączki. To symbol miłości, związku i pojednania, który dla całego świata oznacza bycie czyjąś żoną lub czyimś mężem. Bo obrączki zwykle kupuje się raz na całe życie i tak długo też się je nosi, dlatego warto zadbać, aby były dobrane jak najlepiej.

Firmy jubilerskie prześcigają się w produkowaniu ślubnych obrączek. Mimo upływu czasu, największą popularnością wciąż cieszą się te wykonane z żółtego złota. Są najbardziej uniwersalne, można je śmiało łączyć z inną biżuterią, a w dodatku są stosunkowo niedrogie. Ostatnio jednak coraz więcej par sięga po krążki z białego złota. Biała, stalowa obrączka nie będzie kontrastowała z żadnym innym kolorem. Jedynym mankamentem złota, zwłaszcza żółtego, jest konieczność szlifowania, aby przywrócić im pierwotny blask. Takich problemów nie ma z krążkami wykonanymi z platyny. Są naprawdę trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. W ostatnim czasie furorę robią także obrączki wielobarwne, które są połączeniem np. żółtego i białego złota, nierzadko mają także zdobienia w innych odcieniach. Tego rodzaju obrączki są na pewno oryginalne i spełnią wymagania osób lubiących ekstrawagancję.


Wybór w sklepach jest ogromny, ale które propozycje najbardziej przypadły do gustu mężczyznom? Poprosiłyśmy kilkunastu znajomych o krótką wypowiedź na ten temat oraz na podesłanie nam zdjęć tych modeli, które są spełnieniem ich marzeń. Spośród ich typów wybrałyśmy te, które powtarzały się najczęściej.


Poznajcie ich TOP 10!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2016-10-25 15:25:12

to chyba artykul sponsorowany, skoro są podane marki i ceny na każdej stronie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 11:16:37

po co brać ślub, skoro oni i tak was zdradzą? urodzicie dziecko, przytyjecie, będziecie się mało kochały i pójdą i zdradzą :) nie, nie mówię z doświadczenia, mam 24 lata ale wake up kobiety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-10-25 18:36:58

lol współczuję życia, ktoś Cie musiał strasznie zranić...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 15:14:59

Urodziłam dziecko, wiadomo przytyłam i niestety nie wróciłam do swojej figury ( synek ma 5 miesięcy), wiadomo że nie ma czasu ani sił na tak częste igraszki z partnerem i jakoś mnie nie zdradził a wręcz przeciwnie każdego dnia pokazuje mi i synowi jak bardzo nas kocha.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1