Mężczyźni wskazali najpiękniejsze OBRĄCZKI ŚLUBNE – Poznaj ich TOP 10!

25 Października 2016

Czy ich gust pokrywa się z Twoim?

obrączki

Trudno o bardziej wzruszającą chwilę podczas ceremonii zaślubin niż ta, kiedy państwo młodzi wsuwają sobie na palce obrączki. To symbol miłości, związku i pojednania, który dla całego świata oznacza bycie czyjąś żoną lub czyimś mężem. Bo obrączki zwykle kupuje się raz na całe życie i tak długo też się je nosi, dlatego warto zadbać, aby były dobrane jak najlepiej.

Firmy jubilerskie prześcigają się w produkowaniu ślubnych obrączek. Mimo upływu czasu, największą popularnością wciąż cieszą się te wykonane z żółtego złota. Są najbardziej uniwersalne, można je śmiało łączyć z inną biżuterią, a w dodatku są stosunkowo niedrogie. Ostatnio jednak coraz więcej par sięga po krążki z białego złota. Biała, stalowa obrączka nie będzie kontrastowała z żadnym innym kolorem. Jedynym mankamentem złota, zwłaszcza żółtego, jest konieczność szlifowania, aby przywrócić im pierwotny blask. Takich problemów nie ma z krążkami wykonanymi z platyny. Są naprawdę trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. W ostatnim czasie furorę robią także obrączki wielobarwne, które są połączeniem np. żółtego i białego złota, nierzadko mają także zdobienia w innych odcieniach. Tego rodzaju obrączki są na pewno oryginalne i spełnią wymagania osób lubiących ekstrawagancję.


Wybór w sklepach jest ogromny, ale które propozycje najbardziej przypadły do gustu mężczyznom? Poprosiłyśmy kilkunastu znajomych o krótką wypowiedź na ten temat oraz na podesłanie nam zdjęć tych modeli, które są spełnieniem ich marzeń. Spośród ich typów wybrałyśmy te, które powtarzały się najczęściej.


Poznajcie ich TOP 10!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2016-10-25 15:25:12

to chyba artykul sponsorowany, skoro są podane marki i ceny na każdej stronie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 11:16:37

po co brać ślub, skoro oni i tak was zdradzą? urodzicie dziecko, przytyjecie, będziecie się mało kochały i pójdą i zdradzą :) nie, nie mówię z doświadczenia, mam 24 lata ale wake up kobiety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-10-25 18:36:58

lol współczuję życia, ktoś Cie musiał strasznie zranić...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 15:14:59

Urodziłam dziecko, wiadomo przytyłam i niestety nie wróciłam do swojej figury ( synek ma 5 miesięcy), wiadomo że nie ma czasu ani sił na tak częste igraszki z partnerem i jakoś mnie nie zdradził a wręcz przeciwnie każdego dnia pokazuje mi i synowi jak bardzo nas kocha.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1