O co panna młoda nigdy nie powinna prosić swojej druhny?

04 Lipca 2016

Te żądania są absurdalne!

obowiązki druhny

Druhna to prawa ręka panny młodej. Pomaga jej w przygotowaniach do ślubu, towarzyszy podczas poszukiwań sukni ślubnej i służy radą. Kobiety przeważnie łączą bardzo bliskie relacje. Świadkową często zostaje najlepsza przyjaciółka panny młodej, jej siostra albo dziewczyna brata. Panna młoda oczekuje od niej wsparcia i ma drobne wymagania co do jej ślubnej stylizacji – w końcu świadkowa jest jej odbiciem.

Niektóre panny młode mają bardzo wysokie oczekiwania nie tylko do samego wesela, ale i zachowania oraz wyglądu świadkowej. Często przekraczają one granice dobrego tonu.

O co panna młoda nigdy nie powinna prosić druhny? To wskazówki dla wszystkich przyszłych pań młodych, które są perfekcjonistkami.

Zobacz także: Wasze historie: Skąd wzięłam pieniądze na wesele?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Aleksandra
(Ocena: 5)
2016-09-15 21:06:53

Wiadomo druhna powinna być wsparciem dla młodej. Jak trzeba to coś jej poprawić, zabawiać gości itd. Wiadomo do niej też należy organizacja wieczoru panieńskiego. Jak ja świadkowałam w maju to zabrałam przyszłą młodą do Leszna do tunelu aerodynamicznego. A po atrakcji opijałyśmy ostatnie godziny jej wolności. I po tym wszystkim mamy naprawdę dużo dobrych wspomnień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2016-07-04 16:57:10

O co panna młoda nigdy nie powinna prosić swojej druhny? O to, żeby bawiła się z drużbą a tym bardziej swatać ją z drużbą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1