20 niewybaczalnych wpadek, które popełniasz jako gość weselny. Wstydź się!

22 Kwietnia 2017

Wyniki tego sondażu nie pozostawiają wątpliwości: w czasie ślubu łatwo się skompromitować!

jak się zachowywać na weselu

Wydaje się, że udział w weselu to czysta przyjemność, która sprowadza się do wystawnej imprezy. Jesz i pijesz na koszt gospodarzy, a przy okazji świetnie się bawisz. To oczywiście prawda, ale… nie do końca. Takie wyjście pociąga za sobą sporo kosztów - nowa kreacja i prezent dla pary młodej. A na dodatek jesteś narażona na ocenę innych, którzy mogą dojść do wniosku, że źle się ubrałaś albo nie potrafisz się zachować.

Aby tego uniknąć i stać się idealnym gościem, warto zapoznać się z wynikami badania przeprowadzonego na zlecenie jednej z marek odzieżowych. Na podstawie przeprowadzonego sondażu stworzono listę 20 największych wpadek, które niestety mogą stać się także twoim udziałem. Niektóre wydają się oczywiste, ale nie obyło się bez zaskoczeń. Zanim wybierzesz się na tego typu imprezę, powinnaś zdawać sobie sprawę, jak łatwo się skompromitować.

Jedno jest pewne - tego dnia zostanie wychwycony każdy twój błąd.

Zobacz również: Ona wystąpiła na kilku weselach w TEJ SAMEJ SUKIENCE. Jak zareagowali goście?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Karolina
(Ocena: 5)
2017-04-29 11:15:44

Ja dodam, że w ogóle nie wypada gościom, żeby robili zdjęcia, jeśli na uroczystości jest profesjonalny fotograf :) U nas zdjęcia robił Fotoluka i mamy piękną pamiątkę dla całej rodziny :) :) :) a jakieś tam zdjęcia wujków nie wyszły dobrze i tylko zamieszanie przez to było....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 14:45:43

Oczywiście wszyscy goście muszą być poinformowani w jakiej sukni będzie druhna albo świadkowa żeby przypadkiem ktoś nie założył podobnej. Serio?! Rady z tylka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
AnkaA
(Ocena: 5)
2017-04-22 15:56:29

No właśnie, skąd mam wiedzieć, czy druhna nie będzie w sukience o tym samym kolorze albo kroju? A jeśli kupowała sukienkę w sieciówce to tym bardziej jest prawdopodobne, ze któraś z zaproszonych pań może mieć taka sama lub podobną sukienkę. To akurat jest bzdura.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mała
(Ocena: 5)
2017-04-22 09:32:04

dodałabym jeszcze brak opieki nad dziećmi, które krzycza, biegają pomiedzy gośćmi prawie doprowadzjąc do upadków, turlają sie po podłodze i wchodzą pod stoły, pakują się do samochodu pary młodej a mamusia imprezuje...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
p
(Ocena: 5)
2017-04-22 22:18:29

dlatego dzieci nie powinno być na weselu, chyba że jest to najbliższa rodzina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1