Jak przekonać faceta do ślubu? (Za miesiąc możesz mieć pierścionek zaręczynowy na palcu. Wystarczy, że...)

11 Lipca 2016

Nasze znajome sprawdziły te sposoby. Działają!

jak nakłonić go do ślubu

Większość społeczeństwa nie gorszy już mieszkanie młodych ludzi na kocią łapę. Studenckie pary często decydują się na wspólne wynajęcie pokoju na okres nauki. I nie tylko one. Niektóre z tych związków kończą się ślubem, ale wiele rozpada się. Mężczyźni coraz rzadziej są zainteresowani zawarciem związku małżeńskiego. Bez niego też mają przy sobie kobietę, a mogą uniknąć odpowiedzialności za drugą osobę. Żyją sobie beztrosko i wygodnie. W każdej chwili mogą się wycofać z relacji. W przypadku poślubienia kobiety jest o wiele trudniej. Poza tym mężczyźni obawiają się, że po ślubie wszystko się zmieni i zostaną zdominowani przez żonę. Ta ostatnia kojarzy im się już tylko z papilotami, poplamionym podkoszulkiem i nadwagą. Z przerażeniem myślą również o życiu seksualnym. Zdaniem wielu mężczyzn, na pewno na tym ucierpi.

A jak widzą to kobiety? Kobiety częściej pragną stabilizacji, więc układ na kocią łapę po jakimś czasie przestaje im odpowiadać. Niektóre marzą o dzieciach. Lata mijają, a facet się nie oświadcza. Zaniepokojone dziewczyny myślą, jak rozwiązać tę sytuację. Zdarza się, że postanawiają się oświadczyć same, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł.

Jest jednak kilka bardziej subtelnych sposobów na to, aby przekonać faceta do małżeństwa.

Zobacz także: Tanie wesele. Tak czy nie?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
2.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2016-07-11 15:22:58

Czy kobietom naprawdę aż tak zależy na pierścionku i ślubie? Jetem z moim partnerem od prawie 10 lat i zdecydowaliśmy się nie brać ślubu z powodów finansowych. Za cenę wesela możemy sobie śmiało pojechać w rewelacyjna wycieczkę dookoła świata. I niech nikt nei mówi, że wesele sie zwraca, bo to zalezy jak bogatych krewnych się ma. Sprawy formalne mamy załatwione u notariusza, więc dziedziczymy jak małżeństwo. A kasę mamy dla siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
(Ocena: )
2016-07-11 16:40:16

nikt nie każe wam urządzać wesela.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-11 14:27:50

Pisanie takich "artykułów" jest uwłaczające tylko nie wiem czy bardziej czytelnikom za serwowanie takich bzdur czy autorom tego "dzieła". Ze niby mam stosować jakieś sztuczki żeby dostać pierścionek? A facet to pies ze jakieś sztuczki trzeba stosować?? Darujcie sobie takie pisanie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-11 13:23:22

Co? wtf? To facet ma się starać żeby kobieta powiedziała "tak" a nie kobieta żeby facet w ogóle zechciał się oświadczyć. Widać, niektóre kobity jeszcze nie wstały z kolan.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-11 09:36:41

jak się facet nie chce oświadczyć, to się nie oświadczy, nawet jak kobieta stanie na głowie więc te rady są o kant tyłka rozbić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-07-11 07:07:28

U mnie tylko ostatni pomysł może zadziałać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1