Faceci wyznają: Jak powinna wyglądać idealna panna młoda?

06 Marca 2017

Nasi rozmówcy dokładnie wiedzą, jak powinnaś się prezentować na ślubnym kobiercu.

panna młoda

Każda z nas inaczej wyobraża sobie, jak powinna wyglądać idealna panna młoda. Niektóre dziewczyny mają bardziej tradycyjną wizję, a inne bardziej nowoczesną. W podjęciu decyzji pomagają im zdjęcia zamieszczone w Internecie, katalogi ślubne oraz opinie znajomych. Panny młode zapominają jednak o jednym bardzo istotnym głosie – głosie swojego narzeczonego. Panowie także snują wyobrażenia na temat tego, jak ich wybranka będzie wyglądała w dniu ślubu. Mają także konkretne preferencje co do stylu. Chociaż pan młody nie powinien zobaczyć panny młodej przed wielkim dniem, warto go zapytać, jak chciałby, aby wyglądała.

Postanowiłyśmy zapytać o to kilku naszych znajomych, którzy niedługo biorą ślub. Przekonajcie się, jak ich zdaniem wygląda idealna panna młoda.

Znajomy nr 1

Czy dziewczyna pytała Cię o zdanie na ten temat?

- Nie.

Jak powinna według Ciebie prezentować się idealna panna młoda?

- Jestem nowoczesnym facetem, idę z duchem czasu, ale akurat w tym przypadku wolałbym klasykę. Taką skromną i dziewczęcą. Podobają mi się koronkowe sukienki, ale nie seksowne, raczej zwiewne. Tak bym to określił. Suknia koniecznie musi być długa do ziemi. Nie toleruję też gołych ramion. Akurat my będziemy brać ślub w kościele, więc moja narzeczona na pewno o to zadba. Co do reszty... Nie podobają mi się upięte włosy, ale to też zależy od dziewczyny. Aga ma długie i gęste. Dyskretnie sugerowałem jej, że najbardziej podoba mi się w rozpuszczonych. Marzę również o tym, aby zamiast welonu założyła wianek. Oprócz tego bez ozdóbek i błyskotek. Wolę prostotę. I to tyle.

Znajomy nr 2

Czy dziewczyna pytała Cię o zdanie na ten temat?

- Tak.

Jak powinna według Ciebie prezentować się idealna panna młoda?

Rozmawiałem z Kingą, moją narzeczoną, na ten temat. Sama go zaczęła. Oczywiście dałem jej kilka wskazówek. Zaznaczyłem, że najbardziej podobają mi się białe suknie - „księżniczki”, jak to ona doprecyzowała. Duża ilość ozdób odpada. Uważam też, że przeżytkiem jest welon. Zamiast niego wolałbym jeden duży kwiat. Jeżeli chodzi o fryzurę, poprosiłem, aby nie był to kok upięty nad karkiem. Taka fryzura w ogóle jej nie pasuje, no i co druga panna młoda tak się czesze. Zasugerowałam rozpuszczone włosy z warkoczem po boku albo coś w tym stylu. Resztę pozostawiłem do jej dyspozycji. Mimo wszystko chciałbym być zaskoczony tego dnia...

Zobacz także:10 najpiękniejszych panien młodych na świecie. Żadna inna nie może się z nimi równać!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

darisa091
(Ocena: 5)
2018-04-30 14:55:52

bardzo pięknie

bardzo pięknie wygłąda pani młoda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-06 11:16:41

dziwie im sie, ze w ogole chca miec zony :/ baby sa coraz gorsze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-06 20:50:40

a faceci jeszcze gorsi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-06 20:54:49

O tak!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1