Happy Nappy Bride, czyli pieluchy dla panny młodej – rozwiązują problem toaletowy!

21 Czerwca 2012

Rozłożysta suknia ślubna nie musi być przeszkodą w skorzystaniu z toalety.

Papier toaletowy

Suknia ślubna – każda dziewczyna wyobraża ją sobie już od najmłodszych lat, marząc najczęściej o rozłożystej, koronkowej kreacji, przypominającej strój księżniczki. Niektóre panny młode realizują swoje pragnienia z dzieciństwa i w dorosłym życiu decydują się właśnie na taką suknię, lekceważąc przy tym fakt, że skomplikowany krój utrudnia korzystanie z toalety podczas wesela.

Amerykańscy producenci postanowili jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przyszłych żon i specjalnie z myślą o nich opracowali… ślubne pieluchy. - Jak wyliczyli znawcy tematu założenie lub zdjęcie pewnych sukien ślubnych jest skomplikowane i czasochłonne - zajmuje nawet 20 minut (…) Nie mówiąc już o tym, że niektórych sukienek nie da się nawet założyć czy zdjąć samemu, jest przy nich niezbędna pomoc asystentki. Aby zmniejszyć stres i dyskomfort panny młodej, wymyślono dla niej pieluchy – czytamy na kobieta.wp.pl.

O ile produkt jest już dostępny w większości amerykańskich butików ślubnych, o tyle w Polsce przyjdzie nam jeszcze sporo na niego poczekać.

Co sądzicie o tym pomyśle? Potrafiłybyście skorzystać ze ślubnej pieluchy bez obawy, że przecieknie, zaplami suknię lub zacznie nieprzyjemnie pachnieć?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Jak go przekonać do ślubu?

Zwykle to kobiecie bardziej zależy na małżeństwie niż mężczyźnie. Jak to zmienić i sprawiać, aby twój partner zapragnął się z tobą ożenić?

Gamofobia, czyli paniczny STRACH przed ŚLUBEM. Ty też się boisz powiedzieć TAK?

Niektórzy boją się małżeństwa, bo do niego nie dorośli, inni natomiast odczuwają paniczny lęk przed zmianą stanu cywilnego.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (39)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-22 14:28:28

Głupota jakich mało. Ja miałam wielką suknię ślubną, ale od czego się ma druhnę - przyjaciółkę? Nie tylko do ustawianych zdjęć, ale jest ona przede wszystkim od tego, aby pomagać młodej! Nie zapominajcie, że suknie ślubna to nie kombinezon i najprostszym rozwiązaniem jest wzięcie jej do góry, a nie ściąganie całości!! Pieluchy są przesadą!! Nie ma nawet możliwości by nie wydzielała zapachu nawet, gdy panna młoda pare razy zrobi w nią siku a nie mówiąc już o kale... A poza tym niezłą minę musi mieć młoda podczas krojenia tortu, tańca gdy się załatwia hehehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-23 09:11:02

Problemu nie będzie jak się kupi normalną sukienkę, a nie falbaniastą bezę :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-22 15:47:29

głupi pomysł. Nawet ludzie w szpitalach, którzy nie używają na co dzień takiego wynalazku jak pieluchy mają problemy z załatwieniem się, bo mają blokadę. Mimo, że leżą połamani to mają ogromne problemy z załatwieniem się w pieluchę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-22 00:48:36

To jakiś kiepski żart. W życiu nie założyłabym pieluchy na ślub. W ogóle nie założyłabym pieluchy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-21 20:52:49

Zacznijmy od tego, że dopiero zaczęłabym czuć dyskomfort, gdybym miała siusiać na weselu w pieluchę... Nie. Nawet sobie tego wyobrazić nie potrafię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-21 20:42:03

noc poślubna też gwarantowana...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-21 20:11:37

nigdy, dyskomfort gwarantowany

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-21 19:16:27

Najpierw przetestowałabym jedną w domu. Sprawdziła czy jest dosyć chłonna, czy kryj zapach i tak dalej. No a później ... czemu nie ?? Lepsze to niż próbować godzinę skorzystać z toalety XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-21 16:54:05

gorzej jak sie zapomni ściągnąć przed nocą poślubną...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-21 16:40:53

tak niech panny młode noszą pieluchy ?!?! żart czy paranoja ???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz