O tych zdjęciach mówi cały świat: 25-letnia Chinka stanęła na ślubnym kobiercu obok 87-letniego dziadka

21 Marca 2018

Co ją do tego skłoniło?

Fu Xuewei

Wiele z nas lubi wzruszające historie, których w życiu przeżywamy niemało. Są jednak takie, które szczególnie chwytają za serce. Jedna z nich wydarzyła się w Chinach. Dotyczy dziadka i jego wnuczki.

Fu Xuewei z Chengdu nie była wychowywana przez rodziców. Rozwiedli się, gdy była małą dziewczynką. Wtedy Fu trafiła pod opiekę swoich dziadków. Szczególna więź połączyła ją z dziadkiem. To jej bratnia dusza i najlepszy przyjaciel. Teraz, po latach, to dziewczyna opiekuje się nim i babcią. Ponieważ mężczyzna podupadł na zdrowiu, wnuczka stara się sprawiać mu radość na każdym kroku. Zrobiła sobie m. in tatuaż z jego wizerunkiem na ramieniu. Dziewczyna pragnie, aby jej dzieci i wnuki zobaczyły, jak wyglądał jeden z najważniejszych mężczyzn w jej życiu. To jednak nie koniec. Fu postanowiła spełnić największe pragnienie dziadka. Było nim zobaczenie jej w sukni ślubnej.

Wnuczka nie miała kandydata do ręki, ale nie powstrzymało to jej przed sprawieniem radości dziadkowi. Kupiła piękną suknię ślubną i wynajęła profesjonalnego fotografa. Została zorganizowana sesja zdjęciowa, podczas której Fu wystąpiła jako panna młoda. Obowiązkowo uczestniczył w niej też dziadek.

Dla starszego pana to była niezwykle podniosła chwila, co widać na zdjęciach. Fotografie wyszły niesamowicie. Zdobyły także uznanie internautów, którzy wzruszyli się całą historią.

Zobaczcie zdjęcia i napiszcie, co myślicie o pomyśle Fu?

Zobacz także: Oto aktualnie najbardziej pożądany pierścionek zaręczynowy świata

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-21 23:30:16

Z miłości robi się różne rzeczy :) i to bez względu czy to miłość do partnera, dzieci, rodziców czy dziadków. Piękne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1