Mężczyźni ocenili: Czy nadajesz się na żonę?

30 Stycznia 2017

Wreszcie dowiedziałyśmy się, jakie cechy musi mieć kobieta, żeby nadawała się z punktu widzenia mężczyzn na życiową partnerkę.

materiał na żonę

Patrząc na współczesne kobiety i to, co ze sobą robią, można stwierdzić, że faceci lubią szczupłe ślicznotki z płaskim brzuchem, odstającą pupą, krągłymi piersiami, długimi włosami, dużymi ustami i brwiami odrysowanymi niczym pod linijkę. Na myśl przychodzi jedno stwierdzenie – lalka Barbie. I to taka, która lubi pokazywać swoje ciało. Na Instagramie pozuje w krótkiej koszulce oraz stringach, na co dzień chodzi w minispódniczkach i nie ma pojęcia o istnieniu zabudowanych bluzek. Czy mężczyźni naprawdę gustują w takich dziewczynach? Niektórzy tak, inni tylko na chwilę. Są też faceci, którzy nie związaliby się z taką kobietą, a na pewno nie poprosiliby jej o rękę.

To może zabrzmieć śmiesznie w dzisiejszych czasach, gdzie jesteśmy postrzegane przez pryzmat wyglądu, ale mężczyźni bardziej cenią sobie wnętrze kobiety. Nie wybiorą za życiową partnerkę osoby ze względu na jej wygląd. Chociaż liczy się pierwsze wrażenie i pociąg fizyczny ma ogromne znaczenie, kobieta niespełniająca ich wymagań odnośnie charakteru i sposobu bycia, nie ma co liczyć na pierścionek.

Zapytałyśmy kilkunastu mężczyzn, jakie cechy powinna mieć kobieta, która zostanie ich żoną. Odpowiedzi były różne, ale można na ich podstawie stworzyć pewne wyobrażenie.

To jak, nadajesz się?

Zobacz także: Czemu NIGDY nie zostaniesz jego żoną?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

serniczek
(Ocena: 5)
2017-01-31 03:48:29

Żenada... kobieta ma bć uległa troskliwa wysportowana uśmiechnięta... tylko ciekawe że tylko cycki i dupy im w głowach. Ogarnijcie się mężczyźni. Właśnie kury domowe najczęściej zdradzajcie a bo to nie zadba o siebie poniwaz po porodzie się roztyje, bo nie ma dla was czasu. Notabene zapierdziela przy dziecku i dba o dom czesto też pracuje sorry ale jestescie poprostu durni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-01-30 15:45:46

Mężczyźni patrzą na wygląd, ale szukają przydołowanej kury domowej, która ma takie kompleksy, że nie śmie się odezwać? Bo śmiałych, atrakcyjnych i samowystarczalnych kobiet mężczyźni sie boją. Takie odniosłam wrażenie po przeczytaniu artykułu. Swoją drogą, co to za mężczyźni? Dzieci chyba nie faceci....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-30 14:22:42

Wiecie może z jakiego sklepu jest rama białego łóżka? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-30 13:09:45

' faceci ' 21 wieku .... pier*** cie się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-30 09:26:15

"Kobieta ma być uległa i zależna ode mnie. Mam się nią opiekować,a ona ma się jedynie zajmować domem... ale z drugiej strony ma mieć własne źródło utrzymania, bo przecież facet to nie bankomat i nie interesują mnie kobiety, które wyciągają ode mnie pieniądze". Tak właśnie wygląda idealna kobieta według mężczyzn.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-30 12:12:08

Dokładnie. Po prostu wielu facetów to takie "piczki", którym kobieta jest potrzebna po to by miał im kto ugotować, posprzątać, podnieść ego + traktować go jak bóstwo. Ma być od niego zależna, ma go słuchać, ale kasę niech ma swoją "bo teraz kobiety to tylko na pieniądze lecą". Najśmieszniejsze jest to, że przyszły takie czasy, że na dobrą sprawę od faceta nie można już niczego wymagać. :-D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-30 04:02:46

Kobieta ma być uległa i absolutnie nie może być samowystarczalna, bo to oznacza, że nie nadaję się na żone. Serio? A może przy pisaniu następnego artykuły, popytalibyście mężczyzn, a nie zakompleksionych chłopców?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
nataszka
(Ocena: 5)
2017-01-30 08:52:04

Zgadzam się! Czytając ten pseudo artykuł, w niektórych momentach wytężałam wzrok, bo sama nie wierzyłam w to co tam jest napisane!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1