Dziewczyna odrzuciła moje oświadczyny. Wtedy zrobiłem coś głupiego... (Wyznania facetów)

08 Stycznia 2017

Tym razem to mężczyźni są ofiarami. Czy ich reakcje są przesadzone?

odmowa

Bądźmy wobec siebie szczere... Nie zawsze to kobiety są ofiarami facetów. Bardzo często zdarza się, że oni cierpią przez zachowanie swoich partnerek. Również bywają zdradzani, wykorzystywani dla pieniędzy, manipulowani i odrzucani.

Jednym z najczęstszych problemów, dotyczących relacji damsko-męskich, wymienianych obecnie przez płeć piękną jest brak chęci u mężczyzn do zaangażowania się. Faktycznie, trudno nie zgodzić się z tą opinią. W końcu obserwujemy falę oświadczyn, podczas których stroną inicjującą rozpoczęcie poważniejszego etapu związku jest właśnie kobieta. Na forach internetowych co chwilę bywa poruszany wątek pt. „Oświadczyć mu się czy nie?”. Zdesperowane kobiety, które poświęciły swoim ukochanym kilka lat życia, chciałyby się wreszcie ustatkować, ale facetom wcale nie spieszy się do zawarcia związku małżeńskiego. Paradoksalnie są też związki, w których mężczyzna bardzo pragnie rodziny i dzieci, a kobieta stawia przeszkody.

Tym razem publikujemy wyznania facetów, którzy oświadczyli się swoim kobietom i zostali odrzuceni. Jak zareagowali na negatywną odpowiedź? Ich późniejsze zachowanie świadczy o tym, że zostali bardzo zranieni...

Zobacz także: Czy kobieta może się oświadczyć?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (20)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-13 18:34:20

Mezczyzni udaja takich silnych a tak na prawde to banda mieczakow przewrazliwionych na swoim punkcie. Jak mozna nie rozumiec, ze chce byc z toba, ale nie musimy miec slubu? Zeby sie wyzywac pozniej na innych kobietach, bo jedna cie jak gowno potraktowala to dziecinada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wystrzałowy orgazm
(Ocena: 5)
2017-07-25 12:22:38

Żeby ci się wibrator zakleszczył i bateria litowo-jonowa zawilgła, hehehe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
orangina
(Ocena: 2)
2017-01-12 15:10:06

Odrzuciła, a ja zrobiłem coś głupiego... No rzeczywiście to, że facet zainwestował w swoją karierę albo wyjechał za granicę i ułożył sobie życie to głupota taka, że szok. Niech faceci będą idiotami i latają za kretynkami... Głupi to jest artykuł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 21:04:05

PoRZądnie się pisze -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 18:07:23

Ja nie wiem jakim trzeba być człowiekiem by z zemsty za nie przyjęcie oświadczyn zdradzić dziewczynę z jej przyjacółką bądź oświadczyć się pierwszej kobiecie która się naiwnie. Widać babki czuły że coś jest nie tak z charakterem tych facetów stąd odmowa i jak widać nie ma czego żałować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 18:46:57

Zgadzam się w pełni z tym co napisałaś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-09 09:43:55

Też tego nie rozumiem, ale nie rozumiem również jak po paru latach razem, czy już w ogóle 10 można "nie być gotowym". To ile można się zastanawiać, do śmierci? Wychodzi na to, że były z nimi z braku laku, bo nikt "ciekawszy" się nie nawinął - to też jest strasznie żałosne ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
do anonima z 09:43:55
(Ocena: 5)
2017-01-09 13:29:41

No tak, ale patrz na to, że są osoby, które w ogóle nigdy nie chcą brać ślubu. To, że nie chcę za kogoś wyjść nie oznacza, że tej osoby nie kocham i nie chcę być z nią do końca życia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-10 08:55:33

No tak, tylko, że żadna z nich nie mówiła od początku, że nie chcę ślubu, tylko, że "jeszcze nie jest gotowa", a to różnica.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-10 10:33:17

Wiem, chodziło mi o to, że ogólnie tak bywa, że ktoś nie chce ślubu w ogóle, nidgu, a nie odnosząc to do artykułu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-01-08 12:18:56

A może tak panowie wnioskując po waszych wypowiedziach zapytać tę drugą połówkę o zdanie? nie wszystkie kobiety chcą ślubu...ja np.też chciała bym wiedzieć,że mój facet planuje oświadczyny,ale przede wszystkim na początku chciała bym z nim o tym porozmawiać.Na pewno fajna sprawa takie oświadczyny z zaskoczenia,ale co z tego skoro na nic się to zda jak będzie odmowa...za w czasu lepiej zapytać o zdanie niż przed ludźmi i samą ukochaną wyjść na idiotę....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Iwona
(Ocena: 5)
2017-01-08 10:51:35

A ja z jednej strony rozumiem tych facetow. Oswiadczyny wcale nie musza swiadczyc o tym ze trzeba sie odrazu pobrac. Przeciez mozna sie zareczyc i zyc jako narzczenstwo. Nikt nie kaze dziewczynom wskakiwac odrazu w biala suknie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 12:23:57

Ale jednak oświadczając się zadajesz pytanie "wyjdziesz za mnie [za mąż]?". Jeśli oświadczasz się, ale tak na prawdę nie masz zamiaru brać ślubu to jest to pusty gest, kompletnie bez znaczenia, więc po co to robić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 10:42:32

Z tych wszystkich listów wynika, że ludzie zwyczajnie że sobą nie rozmawiają! No jak można się oświadczyć nie wiedząc czy się zostanie przyjętym... My z mężem często gadaliśmy o tym czy chcemy już przechodzić na kolejny etap związku i to było oczywiste dla obu stron, co się wydarzy podczas oświadczyn.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-08 09:32:10

Facet oświadcza się, gdy jest gotowy. Kobieta musi się zgodzić, bo inaczej chłopczyk poczuje się urażony? A co z nią? Musi być gotowa na każde skienienie palcem? Mój facet też chciałby się już oświadczyć, ale jasno powiedziałam, że nie ma mowy, bo ja nie jestem gotowa. Uszanował i czeka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 09:17:44

Jeju jacy faceci są nudni. Będąc wiele lat singielka zawsze myślałam ze to oni są "ci źli" ze zdradzają itp. A teraz - niedobrze mi sie robi jak słyszę o "naszej przyszłości" o rodzinie, kredycie. Mam ochotę w takich momentach uciec jak najdalej. Panowie - zaakceptujecie to ze są kobiety niezależne które maja inne priorytety niż siedzenie w domu z rozepchaną macica po 5 porodach i pranie skarpet kochanego mężusia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 15:15:05

ślub to nie jest wyznacznik kury domowej. Kocham mojego partnera i pragnę zostać jego żoną, a dzieci nie chcemy mieć wcale

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-01-08 04:05:21

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna pani poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już super. Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej. Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BAAARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym piętrze nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, KOBIETOM, za cholerę nie można dogodzić..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 05:30:18

To by nawet miało sens, gdyby nie to - że kobieta nie wiedziała, że wyżej nie ma już nic :) Wiesz, 1 2 3 ... 5 piętro... dlaczego nie zostać na 3? I dlaczego zostać na 5? :P I ta kobieta była zadowolona, ale była CIEKAWA :P:P:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
heheszek
(Ocena: 4)
2017-01-08 11:17:35

Ten dowcip można by zmienić tak, że na początku podać o jedno piętro więcej niż jest ostatnia tabliczka. Wtedy te kobiety, które by liczyły piętra i pamiętały początkową wartość, po skończonym kawale, wyśmianiu i wydrwieniu opowiadającego, zadałwałyby pytanie a co było na tym ostatnim piętrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz