EXCLUSIVE: Dostałam pierścionek zaręczynowy za 50 tys. złotych

19 Listopada 2016

Dagmara twierdzi, że tak droga błyskotka zwyczajnie ją przytłacza.

drogi pierścionek zaręczynowy

Każdy jubiler dobrze wie, że podstawą tej branży jest sprzedaż pierścionków zaręczynowych i obrączek. Cokolwiek by się nie działo, ludzie będą się pobierać i nie zrezygnują z okolicznościowych błyskotek. A jak wiadomo, nigdy nie są to rzeczy tanie. Przedział 1-2 tysiące złotych to raczej skromna liga. Zdarza się biżuteria znacznie, ale to znacznie droższa. Poznałyśmy właścicielkę takiego drogocennego kamienia.

Być może to nie hollywoodzki poziom, gdzie celebryci oświadczają się pierścionkami za grube miliony dolarów, ale ta kwota w polskich warunkach i tak robi wrażenie. Na palcu Dagmary ciąży prawdziwy majątek - ok. 50 tysięcy złotych. Chwilowa euforia zamieniła się jednak w ciągły strach, dlatego dziś szczerze przyznaje: zazdroszczę właścicielkom skromniejszych dowodów miłości.

Jak się żyje z maleńkim skarbem, za który można kupić nowy samochód albo spędzić kilka miesięcy na ekskluzywnych wakacjach? Nikt nie przypuszcza, że to tak ogromne piętno.

Zobacz również: Dostała bardzo skromny pierścionek zaręczynowy. Teraz musi się z tego tłumaczyć!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-21 13:51:42

A ja się martwię swoim za 3 500 zł :D Czasem mam stresik jak zapomne gdzie go dałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-21 14:22:16

Masz na myśli "położyłam"? Ale wieś, kto tak mówi? :O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-21 10:54:15

Ja też bym się bała nosić tak drogi pierścionek. Bałabym się że ktoś mnie napadnie chcąc mi go ukraść albo że go zgubię, słyszałam nawet historię o tym jak bandyta odciął dziewczynie palce żeby ukraść drogi pierścionek. Wiem, że mało kto się zna i się domyśli że to 50 tys. zł na palcu ale te obawy to siedzą w głowie. Ja swojemu facetowi powiedziałam żeby nie kupował mi zbyt drogiego pierścionka, nie potrzebuje takiego. Jak masz taką obsesję na punkcie tego pierścionka to porozmawiaj o swoich obawach z facetem, powinien zrozumieć, zasugeruj aby kupił Ci drugi tańszy a ten drogi będziesz nosić np. tylko na oficjalne wyjścia itp. (tak jak napisałaś) No i koniecznie ubezpiecz ten drogi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 17:04:09

Ludzie się nie znają, prędzej pomyślą, że skoro taki efektowny, to podróba, niż że kosztował 50000. Zresztą kto by miał takie sokole oko żeby cię napaść z jego powodu. Wytrzymaj do ślubu a potem zakładaj na szczególne okazje i wspólne wyjścia. Dużo osób tak robi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-20 12:30:43

Myślę, że nikt się nie domyśla, że nosisz na palcu tyle kasy ;) Strach siedzi głównie w Twojej głowie...myślę, że prędzej mogłabyś go zgubić, nic zostać okradziona (to z tych czarnych scenariuszy), a najprawdopodobniej nic takiego się nie wydarzy :) A tak na marginesie - gratuluję zaręczyn :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-19 16:49:41

ubezpiecz pierscionek i po krzyku , polowa ludzi w polsce i tak nie wie jak prawdziwy diament wyglada wiec nie bedzie latwo ocenic czy podroba czy nie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-19 11:30:29

Nie przejmuj się, i tak większość osób które widzi ten pierścionek nie będzie w stanie stwierdzić, ile kosztował. Teraz naprawdę można kupić ślicznie wyglądającą biżuterię za kilkaset złotych, która wyglądem niczym nie różni się od tej za kilkadziesiąt tysięcy i jedynie kilku pasjonatów jest w stanie oszacować wartość błyskotki widząc ją na czyimś palcu... Dla 99 procent ludzi to jest zwykły, ładny, błyszczący pierścionek jakich mnóstwo na ulicach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-21 04:18:32

P

Ale bzdura. Da sie rozpoznac dobrej jakosci, idealnie szlifowany. Naprawde widac roznice miedzy nim a cyrkonia. To nie znaczy ze Jak kogos Nie Stacy to cyrkonia jest brzydka. Natomiast Nie ma co sie oszukiwac, mozna po znac diament I mowimy tu o diamencie conajmniej ten 1 ct a nie o opilkach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-22 08:46:42

Zgadzam się z tym w zupełności, nie jestem jubilerem, a diament o idealnym szlifie odróżni się od cyrkonii momentalnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-19 08:26:21

Och ależ problem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-19 12:35:29

Owszem, to jest problem. I ta ironia jest zupełnie zbędna.. Nosi na sobie mały majątek i nic dziwnego że boi się nie tylko o zniszczenie tak drogiej rzeczy ale także o swoje bezpieczeństwo. Niestety nie mamy zdjęcia pierścionka ale skoro sama zainteresowana na początku nie sadziła ze biżuteria jest aż tak cenna to może faktycznie mała szansa ze ktokolwiek zobaczy jaką to ma wartość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz